Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Davies Caddy vozik

Tak jsem si s panem Kupkou volal (btw. velmi ochotny a prijemny clovek) a vse mi promeril. Drzak Davis Caddy ma sirku 9,9mm. Muj JuCad ma cca 10,5mm, takze by to melo jit a jdu koupit.

Udajne nejsem zdaleka prvni, kdo si to od nich za timto ucelem koupil a vetsine to paslo. Nicmene pry ani JuCad nema ty otvory uplne vzdy stejne.

Diky za kontakt!

Tak jen pro pripadne jucad destnikare: drzak davis caddy na jucad opravdu lze uzit a verze brush steel (jak mi bylo doporuceno) celkem ladi i barevne.
 
Neví někdo jestli se nedá koupit někde nové přední kolo ? Děkuji za pomoc
 
z emailu:
pneumatika stojí 300 Kč, celé kolo je 850 Kč (vč. pneu)
Děkuji,
V případě libovolného dotazu nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Lucie Terzičová, zákaznický servis

WebGolf.cz - Praha
(prodejna i centrální sklad)
Františka Diviše 1513
104 00, Praha 10


WebGolf.cz - Pardubice
Žižkova 56
530 06, Pardubice - Svítkov

Infolinka: 723 111 888
---------------------------------
Provozní doba:
Po - So, 10:00 - 19:00 hod
 
Obnovím starší téma.
Nemá prosím někdo zkušenost s Davies Caddy Smart? Docela o něm uvažuji a starší modely měly zdá se nějaké mouchy, tak bych nerad spálil.
Předem díky.

1614794876995.png

 
Obnovím starší téma.
Nemá prosím někdo zkušenost s Davies Caddy Smart? Docela o něm uvažuji a starší modely měly zdá se nějaké mouchy, tak bych nerad spálil.
Předem díky.

Zobrazit přílohu 16131

v pohodě, za 25 litránků to je cajk ... komu se to líbí, tahle konstrukce, bude spokojen za ty peníze
 
Bump... Má někdo prosím aktuální (tzn alespon letošní nebo loňské zkušenosti s těmito vozíky) a to případně jak smart řadou, tak i premium... O které by se mohl podělit?

Ten smart se dá stále dostat za cenu kolem 25k, jen aby to nebyly nějaké lezaky... A jak to případně poznat?
 
Kupoval jsem ho pro syna 07/2021 na GolfUK.cz tento Davies Caddy SMART 2021 s DHC + příslušenství ZDARMA
Co potřebuješ vědět?
 
Hodně by mě zajímalo, jak dobře slouží především na kopcovitých hřištích, jestli DHC je funkční (bezpečně) a potom, jestli ten motůrek dole nějak zásadně nepřekáží při provozu, asi ne, zdá se mi to dost vysoko. ale napadlo mě to. A poslední - za jak dlouho se nabije baterka a jestli je na ní nějak poznat, že je nabitá - má na sobě nějaké diodky?

A jestli po těch x hrách pořád spokojenost, nebo něco s příslušenství se třeba úplně neosvědčilo... ?
 
Jízda do kopce i plynulá jízda z kopce (DHC) mi přijde OK.
Jediné co jsem pozoroval a schválně zkusím od syna zjistit, že někdy má problém stát z velmi prudkého svahu. Musí ho postavit více po vrstevnici, aby nejel pomalu dolů. To musím ověřit, zda to není jen moje zdání, ale jde opravdu o velmi prudké svahy (spíše rokle :)).

Motůrek určitě nebrání provozu a ještě jsem nezaznamenal, že by někdy o něj zavadil nebo třeba při výjezdu nebo sjezdu obruby na parkovišti vadil.
Čas nabití baterie nevím, protože když přijedeme z golfu, tak ho dáme na nabiječku a ráno svítí zeleně. Na trafu nabiječky je dioda, která svítí červeně a zeleně.

Protože Já mám JuCad, tak samozřejmě srovnávám s ním, ale myslím, že poměr cena výkon je u Davies OK. Proti JuCadu je "hůře" ovladatelný z důvodu vyšší hmotnosti. Pokud jsi někdy jel s JuCad po kopcovitém hřišti, tak abys nebyl zklamaný, že potřebuješ více síly nebo jiný způsob manipulace. Samozřejmě je to znát i při manipulaci na parkovišti a vyndávání a uklízení do cestovní tašky nebo kufru auta.

Co uvádějí, že umí, to dělá.
Stojí 1/3 - 1/4 JuCadu, tak asi nemohu očekávat stejný komfort a vlastnosti.
Příslušenství funkční a dostačující.
Používáme necelý rok (cca 1x) týdně a zatím vše OK. Bez reklamací a servisu.
 
Já ho mám, už mi ho očumoval a vyzvídal. Já ho mám od podzimu a jsem velmi spokojený. To jsem Michalovi i řekl. Ale není to rohlík ze sámošky, tak chce získat víc informací. 😜
 
Davies Caddy Premium třetí rok, zcela bezproblémový provoz, baterka drží 36 jamek, délka nabíjení - myslím do 5 hodin.
Je dobré si něj koupit tašku do kufru. Držák na deštník je kvalitní, trn dobře drží, lépe než u JuCadu.
Manévrování zcela bez problémů, kožený potah rukojeti kvalitní a bez poškození
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom