Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co používáte na zápis skóre včetně statistik

premet

Aktivní člen
Jméno
Přemek
Přijmení
Hošek
Klub
Kořenec
HI (HCP)
54
Zdravím hledám jak zapisovat scóre a statistiky (ideálně včetně délky holí) během tréninku , mám strašně rád statistiky. Aplikací jsem našel dost, jenže ty statistické funkce jsou většinou placené a nechci si nakoupit 6 aplikací abych zjistil že mi ani jedna nevyhovuje. Varianta jsou čipy na hole ale nejsem, si tím vůbec jistý že je to pravé "ořechové". Co používáte Vy či co doporučujete?
 
Golfpad v iphone placenou, na apple watch + čipy na holích. Data lze i vyexportovat, takže přejít bych mohl, ale nemám důvod.. aplikaci stále vylepšují. Nějaký dvě stovky za rok jsou sranda.
 
Golfpad v iphone placenou, na apple watch + čipy na holích. Data lze i vyexportovat, takže přejít bych mohl, ale nemám důvod.. aplikaci stále vylepšují. Nějaký dvě stovky za rok jsou sranda.
Ten GolfPad se mi libí, ale jsou u mne na androidu přes 600 a to je za mou psychologickou hranicí, ale díky za potvrzení mé intuice.
 
Golfpad by to měl umět i v té základní verzi. Já mám sice placenou, ale to kvůli připojení hodinek.
 
Přemku, Garmin hodinky. Ale je to finanční nesmysl, takže si musíš vymyslet ještě aspoň tři zástupné důvody. ;)
A na hry samozřejmě paralelně i mGolf tady na Jamce. Skvělá věc. :up:
 
Tak musím se podělit o zkušenost pořídil jsem si V2 shot scope je to paráda nejen slušná navigace po hřišti ale i výborná na statistiky a to vše bez fee. Pak jsem testoval i tyto Sky caddie lynx a nic moc hlavně s ohledem na podporu v ČR jinak taky super ale ty klikání na hodinky trochu brzí ale jsou asi trochu přesnější a fee taky není úplně nutné.
 
Scorecard pro cifrmaniaky 😉

02E4D7BA-E3AE-41F5-B6A9-7BB5322832F0.jpeg

Zde i s částečným vysvětlením
 
Scorecard pro cifrmaniaky 😉

Zobrazit přílohu 30252

Zde i s částečným vysvětlením
Jo, asi mám také sklony cirfmánii. K dosti podobnému záznamu hry jsem se totiž dopracoval též. Jen s s tím rozdílem, že si nepíšu délku odpalu, ale jakými holemi jsem hrál. :)
 
Jo, asi mám také sklony cirfmánii. K dosti podobnému záznamu hry jsem se totiž dopracoval též. Jen s s tím rozdílem, že si nepíšu délku odpalu, ale jakými holemi jsem hrál. :)
A není si lepší pořídit nějaké shotscope hodinky s čipy nebo Garmin a nemusíš nic psát a máš to v appce včetně vyhodnocení a benchmarkem
 
A není si lepší pořídit nějaké shotscope hodinky s čipy nebo Garmin a nemusíš nic psát a máš to v appce včetně vyhodnocení a benchmarkem
No proto jsem psal o cirfmánii.
Od loňska hraji s hodinkami, nejdříve ShotScope a nyní s fenix6. To vypadá, že tam bude ještě nějaká další diagnóza ....
Tím zápisem hry si jen čeknu záznam z hodinek a doplním případně chybějící krátké čipy kolem grýnu nebo opravím ne-trefené ferveje (GPS není superpřesná a já také ne). Zápis hry si ale nedělám vždy, někdy si jdu zahrát jen tak, bez papíru, hodinek a dálkoměru. Člověk pak nemusí udržovat pozornost na to, co kde a kdy zmáčknout, potvrdit. A když se daří, to je pak nejlepší golflábuš :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom