Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz CADDIE V UTAJENÍ: Nosit bag na LIV Golf je to nejlepší, co mě v životě potkalo

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
CADDIE V UTAJENÍ: Nosit bag na LIV Golf je to nejlepší, co mě v životě potkalo (GolfDigest.cz)

ČASOPIS > JAKÉ TO JE, dělat kedíka na LIV Golf? V poslední době dostávám tuhle otázku dennodenně – většinou se takhle smskou ptají ostatní caddies. Odpovím pokaždé stejně: „Je to k---a skvělý.“ Protože vůbec poprvé za celou kariéru jsem svědkem toho, že se s klukama u bagu zachází jako s lidmi. Myslíte, že přeháním? Tak to jste nikdy nebyli kedíci na PGA Tour.

Pokračovat ve čtení...
 
Nevím, zda mají kedíci s LIV nějakou smlouvu, ale zřejmě ano, když autor píše, že nedostávají od hráčů % z výher a přesto si vydělá víc než na PGA Tour. Takže jsou vlastně zaměstnanci LIV (na rozdíl od PGA) a každý rozumný zaměstnavatel se o své zaměstnance stará.
Na PGA Tour kedíky platí samotní hráči, takže jsou zaměstnavateli oni a měli by se o kedíky postarat i s ohledem na to, jak tvrdí (spousta z nich), že jim k výkonu dopomohl i jejich caddy. Nepamatuji si, zda některý hráč podpořil požadavky kedíků ve sporu s PGA ohledně reklam na vestách, které při turnaji povinně nosí. Tudíž autor tak trochu „pláče na jiném hrobu” a přijde mi to více jako PR LIV než „zpověď” kedíka.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom