Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Botanika

Dal jsem Botanice dnes po cca roce novou šanci. A tohle hřiště pro mě prostě není. V podstatě za mě má dva klady, cenu a blízkost. Zbytek není špatný, ale prostě působí to na mě tak nějak slepeně. Nevím jak to popsat. Vlastně líbí se mi jen dvě jamky a to první a druhá. Ostatní ne. A překvapivě vždy z jiného důvodu.

Ale úplně otrávený jsem z horních tří jamek. Zbytek původního hřiště má relativne velké greeny, tady ale jsou sotva poloviční, ale zato modelované a vystouplé. Jestli to je pro někoho výzva, budiš, pro mě trápení a otrava.

Bunkery některé vypadají takto, na druhou stranu některé jsou ok.
IMG_20171020_115524.jpg

Někde je voda a příkopy uklizená, nekde ne.
 
Ale úplně otrávený jsem z horních tří jamek. Zbytek původního hřiště má relativne velké greeny, tady ale jsou sotva poloviční, ale zato modelované a vystouplé. Jestli to je pro někoho výzva, budiš, pro mě trápení a otrava.

Ok, po dvou letech by se vlákno obnovovat asi nemělo, ale shodou okolností se o tomto s @JanKostalCZE právě bavíme. Vyjma jiného prásknu na něj drb... jsou to jediné české "živé" tři normované jamky, které ještě nehrál (takže prd všudehrál :). Prý to ale brzy napraví. Že ho od toho taky každý odrazoval.

jak se vám tyhle tři horní jamky líbí/nelíbí? Zapadají do konceptu hřiště?
 
Upraveno:
Ok, po dvou letech by se vlákno obnovovat asi nemělo, ale shodou okolností se o tomto s @JanKostalCZE právě bavíme. Vyjma jiného prásknu na něj drb... jsou to jediné české "živé" tři znormované jamky, které ještě nehrál (takže prd všudehrál :). Prý to ale brzy napraví. Že ho od toho taky každý odrazoval.

jak se vám tyhle tři horní jamky líbí/nelíbí? Zapadají do konceptu hřiště?
Po pravdě je pro mě hřiště nezajímavé dostupností a asi nemám tu správnou motivaci tam jet. Kdybys někdy plánoval, že si ty 3 jamky pojedeš znovu zkusit, tak řekni - pokud to půjde tak se na jamkovku o kafe přidám. :)
 
Ok, po dvou letech by se vlákno obnovovat asi nemělo, ale shodou okolností se o tomto s @JanKostalCZE právě bavíme. Vyjma jiného prásknu na něj drb... jsou to jediné české "živé" tři znormované jamky, které ještě nehrál (takže prd všudehrál :). Prý to ale brzy napraví. Že ho od toho taky každý odrazoval.

jak se vám tyhle tři horní jamky líbí/nelíbí? Zapadají do konceptu hřiště?
ty jsi praskac :D v sobotu napravime :D
 
Po pravdě je pro mě hřiště nezajímavé dostupností a asi nemám tu správnou motivaci tam jet. Kdybys někdy plánoval, že si ty 3 jamky pojedeš znovu zkusit, tak řekni - pokud to půjde tak se na jamkovku o kafe přidám. :)
nejspise s @requo sobota 10:10 :D
 
Budete hodně zklamaní, ty jamky jsou tam úplně zbytečné, já tohle hřiště zavrhl už před 2-3 roky. Sice to mám 15 min do domova ale ani jako driving to nemá smysl. To je snad jediné hřiště co znám kde chtějí platit extra vstup na driving + míčky, přitom kvalita tréninkových ploch stojí za prd.
 
Byl jsem tam asi před dvěma lety naposledy. Jak píše @Seppper , ty jamky jsou tam jaksi navíc. Navíc blbě se tam leze... Hřiště taky nic moc. Ale možná bych se přidal, jestli máte volno @JanKostalCZE @requo
 
Byl jsem tam asi před dvěma lety naposledy. Jak píše @Seppper , ty jamky jsou tam jaksi navíc. Navíc blbě se tam leze... Hřiště taky nic moc. Ale možná bych se přidal, jestli máte volno @JanKostalCZE @requo
mame, pujdem asi tech 12 jamek :)
 
Jen krátce k aktuálnímu stavu - otevřeno, letní greeny, greeny propískované, ale hratelné, průměrná kvalita odpovídající místním možnostem na konci března, hřiště včera při flightech po dvou solidně plné, sem tam mezera. Jen fajn, že je možné kombinovat různé varianty jamek, když je tam volno, sestka, devitka, dvanactka, i kdyz ty nove jamky "nahore" mi nejak k srdci neprirostly... (ale je fajn, ze obcas flight prede mnou tam uhne a da se tak zrychlit a jit rovnou na puvodni ctyrku)
 
ZKOUŠKA CHAPMANA PRO 19. JAMKA CHAMPIONSHIP OPEN
Zdravím, včera jsem vyrazil s @PFP, @RomanL a @Izanagi na Botaniku
V jaké kondici je areál dnes, stojí za návštěvu? Nebyl jsem tam asi 10 let.
 
ZKOUŠKA CHAPMANA PRO 19. JAMKA CHAMPIONSHIP OPEN

V jaké kondici je areál dnes, stojí za návštěvu? Nebyl jsem tam asi 10 let.
Úplně ne. A to se mi celkem líbí, že je to hřiště pestré, krátké a dalo by se z něj udělat rozumný areál pro rekreační hráče. Specielně na jaře, kdy nechybí voda.
Ale údržba bohužel mizerná, grýny jakbysmet....

Jediné, co je fakt dobré, je restaurace. A to bez ironie.:up:
 
ZKOUŠKA CHAPMANA PRO 19. JAMKA CHAMPIONSHIP OPEN

V jaké kondici je areál dnes, stojí za návštěvu? Nebyl jsem tam asi 10 let.
Ja bych jeste chvili pockal. Jel sem kolem minuly tyden a greeny nevypadaly dobre. Loni se ale behem kvetna a cervna hodne zlepsily a hralo se tam pekne.
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
694
  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
622
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
848
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom