Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Berovice sobota 4.2.2023

qubusp

Nováček+
Jméno
Yakob
Přijmení
Yakov
Klub
BestGolf
HI (HCP)
54
Zdravim, hledam nekoho na pohodu do Berovicich tuto subotu v 11. HCP 54 ale jsem jeste zadne turnaje nehral takze nevim kde realne jsem.
 
Uz mam trochu prehled a podle poslednih prispevku v tom foru "jak jste hrali", tak se mi zda ze mezi těch dvou je velké napětí. Treti kolo v tom vztahu delat nechci.
 
Upraveno:
Můžeš se přidat k nám v 9:20.
Diky, to je na me moc brzo na sobotu. Ja musim dojet z Prahy, to znamena aspon v 7 vstavat, cos v sobotu uprimne moc se mi nezda.
 
V pohodě, my zase neradi hrajeme po 10h, protože to hřiště se rychle ucpává a pak se čeká na každou ránu.
 
Uz mam trochu prehled a podle poslednih prispevku v tom foru "jak jste hrali", tak se mi zda ze mezi těch dvou je velké napětí. Treti kolo v tom vztahu delat nechci.
Buď v klidu, já chodím za golfem na pohodu a s Mirkem bych hrát nešel. O víkendu jezdíme co nejdřív ze stejných důvodů jako @Seppper
 
V pohodě, my zase neradi hrajeme po 10h, protože to hřiště se rychle ucpává a pak se čeká na každou ránu.
Diky za pozvanku, ja asi to dam solo tento krat.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom