Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

DUEL Augusta, St.Andrews, Pebble Beach? Které jedno?

Augusta, St.Andrews, Pebble Beach? Které jedno? Kdybyste museli? :-D


  • Hlasovalo
    46
Pokud bych si musel vybrat z těch hřišť jen jedno, tak jsem volil Masters kvůli nedostupnosti. A taky by mě hrozně zajímalo, jestli je to hřiště tak strašně těžký, jak pořád říkají v tv. Třeba fw mně tam přijdou nadprůměrně široké. Myslím, že to celé bude spíš o brutálních grýnech. A vyloženě se mně nelíbí 18.jamka, přijde mně to jako velmi slabá jamka na vyvrcholení celého kola narozdíl třeba od 18 Pebble.
Jinak bych to za ty prachy řešil stejně jako @Seppper, road trip. Wolf Creek se mně taky moc líbí a pak ještě Payne's Valley (objevil jsem přes Good Good).
Pro kochání pár fotek z Payne's Valley:
EC3A1CCC-92F8-4D25-B2EE-6EF5A625E33E.png
9C070A17-22BE-4B35-8730-D03928363C91.jpeg

65369C0B-0147-4D74-8475-7F3781603BDD.jpeg
 
Aneb krásná ukázka toho, jak celkem logické rozhodnutí změnit o 180° jen proto, že si někdo na internetu myslí něco jiného...
 
Aneb krásná ukázka toho, jak celkem logické rozhodnutí změnit o 180° jen proto, že si někdo na internetu myslí něco jiného...
Tak třeba najali PR tým od Bureše, když jim teď dal volno 🤭
 
Pro mě je Augusta kýčovitě dokonalé hřiště, na které se nikdy nedostanu, takže kdybych už musel, volím to 🙂
 
Určitě Augusta z důvodu nedostupnosti :)...a to jsem milovník Linksu :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom