Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Apple Watch Ultra

Nedělá mi to radost a nevysvětlil jsi nic. Jak jsem už napsal, ty případy vzdálení se od bagu které zmiňuješ, nejsou relevantní a na výdrž hodinek vliv nemají. Takže výdrž ten důvod být může dost těžko, i když slýchám nejčastěji právě to.
Já ti tvou volbu nevymlouvám, můžeš si ji před sebou obhajovat jak chceš. Zase se to otáčí jinam, k jakýmsi prioritám apod. A to mi žádnou odpověď nedalo. Řešila se tady výdrž Apple Watch ultra a k tomu se tohle nevztahuje.
Kdo chtěl, ten mé vysvětlení pochopil.
Přeji hezký večer.
 
Tak v kombinaci s app GolfShot v PRO verzi funguje autotracking a virtualcaddy na jedničku!

Caddy se učí podle zahraných ran upravovat doporučované hole, zároveň umí hůl sám uložit podle toho, jakou změřil vzdálenost. Vše jde samozřejmě editovat přímo z hodinek a nebo kdykoli později v telefonu a to i po uložení. Nestandartní rány lze ze statistik vyloučit.

Dle místa zahrané další rány uloží i trefení/ netrefení FW.

GPS zapnuta z hodinek a sežralo to za 9 jamek cca 10%.

BCCDD580-DC73-4248-9325-617F797E3B1B.png
4892FA6B-F8F6-4BDF-9AEB-8BEB3A24461F.png
 
Upraveno:
Tak 7x 18 jamek během 6ti dnů v Turecku zvládli Apple Watch Ultra v kombinaci s app GolfShot na 1-. Ten půlbod dolů je za ne zcela dobře funkční automatické trackování ran - občas to nějaký pohyb zápěstím vyhodnotí jako ránu (to bych tomu i odpustil), ale cca 10x za hru se stane, že aplikace vyhodnotí nějakou ránu jako mimo FW (krátkou/ dlouhou/...), přestože byla v pořádku. Což na hodinkách jedním klepnutím opravíte, ale bohužel se tato oprava do aplikace stejně neuloží a musíte ji pak na telefonu dělat znovu - a to už mě nebaví. Každopádně budu na to psát nějaký dotaz na podporu, tak uvidíme - dám vědět.

Jinak mám nastavenu GPS lokaci přímo z hodinek (a ne z telefonu), jeden den jsme dali 2x 18 jamek a zbývalo mi 62% baterie z plného nabití.
 
Včera vyjma jiného od Applu byly představeny Apple Watch Ultra 2

  • Apple Watch Ultra 2 stojí 22990 Kč (Loni se Apple Watch Ultra 1. generace prodávaly za 24 990 Kč) - resp. americká cena by měla být 799 USD.

---




Novinek je "málo": nový čip S9, ještě trochu lepší jas displeje (3000 bitů), trochu lepší displej více do okrajů a tak. Do prodeje by měly jít 22 září.
 
Včera vyjma jiného od Applu byly představeny Apple Watch Ultra 2

  • Apple Watch Ultra 2 stojí 22990 Kč (Loni se Apple Watch Ultra 1. generace prodávaly za 24 990 Kč) - resp. americká cena by měla být 799 USD.

---




Novinek je "málo": nový čip S9, ještě trochu lepší jas displeje (3000 bitů), trochu lepší displej více do okrajů a tak. Do prodeje by měly jít 22 září.
A stále stejně ohromující výdrž - 36 hodin 🤭
 
Nejlepší golfové appky pro AW dle MyGolfSpy

 
Nedávno jsem přešel z Garmin hodinek na Apple Watch i pro golf a myslím, že jsem vyzkoušel snad všechny myslitelné aplikace. Za mě jsem byl obecně golfovými aplikacemi pro AW zklamán, protože nabízejí strašně moc různých feature a funkcionalit, ale to základní, co já potřebuji, nikoliv. Nepotřebuji prakticky nic více, než vzdálenost na green, automatické měření střelené vzdálenosti a automatický posun jamek. V zásadě mi jde o to, abych na hodinky jenom koukal a nemusel se zdržovat ježděním prstem po displeji.

Vzdálenost na green zvládají bez potíží prakticky všechny aplikace, automatické měření střelené rány (auto shot tracking) je často podmíněno nutností zapnutí trackingu (na což se snadno zapomíná) a stejně tak je často u aplikací potřeba manuálně posunovat jamky.

Suma sumárum, jediná aplikace, která splňuje tyto důležité (pro mě) funkce je Golfshot s ročním subscription. Co se týče databáze hřišť, každá aplikace má svoji databázi, takže se může stát, že nebude hřiště jamkově aktuální.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom