Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Apple Watch Ultra

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,2
Dneska to byl zhmotnělý luxus! Navíc jsem otestoval nové Apple Watch Ultra a prozatím jsem nadšen!

9DEFEDA0-9C1B-430F-BC87-03C0B540CA9B.jpeg
8D5FD94E-6F7D-468B-80AE-7F196C60104E.jpeg
46859654-80D2-4E00-A46F-BF94AABC1B1C.jpeg
4E74448C-791A-4CED-BD5F-2ADD1FFD389F.png
3D718C75-4B6F-461B-9CA4-66218C2E79DE.jpeg
BF92F462-D61C-42C6-B40D-2298125F5C90.jpeg
 
Bude nejaka podrobnejsi recenze?
Funguje na hodinkach Teams?
Rad ti otestuju co potrebujes. Ja si je prvoplanove koupil kvuli designu, hrozne se mi libi. A taky O2 konecne podporuje e-sim, takze nemusim s mobilem vsude (jeste aby stat zavedl elektronickou obcanku a ridicak a mam klid😀).

Teams myslis jako Microsoft?
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
jj presne ten Teams ---- chtel bych spojit homeoffice, meeting a golf :):):)
Osobně to nepoužívám, ale nejsou Teams appka na konferenční hovory?
 
Osobně to nepoužívám, ale nejsou Teams appka na konferenční hovory?
Jsou, a ještě to umí další blbosti. To je to poslední, co chci aby mi na watch vyskakovalo. Na telefonu to mám, ale v aplikacích dostupných pro hodinky to nevidím...
 
Na telefonu to mám, ale v aplikacích dostupných pro hodinky to nevidím...
Teams dle AppStore jsou dostupné pouze pro iPhone a iPad
 
plan je chodit kazdy den na golf ....

A kolik vydrzi baterka kol?
Běžného provozu mi dají hodinky 3 dny.
 
a kdyz hrajes golf taky?
Ja hraju golf tak jednou za 14 dni. Ale v prosinci mam Turecko, tam to vyzkousim poradne.
 
a kdyz hrajes golf taky?
V nějaké recenzi jsem četl, že to je na jednu 18 a celý den intenzivního používání (bez telefonování).
Tak na Apple i to je pokrok 🤭
 
Mně by to zajímalo obráceně. Tzn řekněme od rána v šest na ruku. Do tří v práci, řekněme od 16:00 18j. To ale budu muset počkat až na léto. Nebo @mkopcak v tom Belegu... To určitě zkusí nasimulovat. :)
 
Já je používám v trochu jiném scénáři:
Propojené s mobilem, který je pořád v dosahu, u mě v kapse kvůli golftag senzorům. Mohl by být v bagu, kdybych je nepoužíval. V autě nebo doma mobil nechat nechci ani nemůžu, protože špatnej operátor kterej neumí lte do hodinek. Ty senzory taky jen s hodinkami nefungují.
Hodinky v tomto režimu nejspíš berou GPS z telefonu.
Baterka při první hře 4% za 9 jamek, od té doby jsem nějak ztratil potřebu to sledovat.
Hodinky mám na ruce i při spánku, sundám je vlastně jednou za 3 dny na nabíječku obvykle s více než 25% baterie. Většinou to vyjde na všední den kdy mají čas tak 45 minut od vstávání do odjezdu, někdy se ani nestihnu nabít naplno, když je tam nedám hned.
Za mě je výdrž ok. Osobně nechápu, proč se snažit jet jen na hodinkách, 99% lidí nedá mobil z ruky, po hře v klubovně do toho každej čumí, takže je mají v bagu.
 
. Osobně nechápu, proč se snažit jet jen na hodinkách, 99% lidí nedá mobil z ruky, po hře v klubovně do toho každej čumí, takže je mají v bagu.
Protože mobil nenosím v kapse, ale mám ho v bagu (nepoužívám senzory) a pokud je míček někde ve vysokém rafu (nebo velkém bankru), tak mohu mít bag i více jak 10m od sebe?😉
 
Protože mobil nenosím v kapse, ale mám ho v bagu (nepoužívám senzory) a pokud je míček někde ve vysokém rafu (nebo velkém bankru), tak mohu mít bag i více jak 10m od sebe?😉
Sorry, ale no a co? Mít mobil v bagu není problém. Když hodinky ztratí spojení s telefonem, zapnou svou GPS. Samy, nemusíš nic řešit. A podle těch čísel, která tu píšeš, těžko jsi furt někde v lese. Když hodinky použijí GPS 5x za hru na chvilku, na výdrži to fakt nepoznáš. Dokud jsem neměl senzory, dělal jsem to stejně, to bylo v dobách kdy jsem ještě používal samsung, ten měl podobnou výdrž jako klasické Apple Watch. Pořád nevidím, kde je problém?
 
Sorry, ale no a co? Mít mobil v bagu není problém. Když hodinky ztratí spojení s telefonem, zapnou svou GPS. Samy, nemusíš nic řešit. A podle těch čísel, která tu píšeš, těžko jsi furt někde v lese. Když hodinky použijí GPS 5x za hru na chvilku, na výdrži to fakt nepoznáš. Dokud jsem neměl senzory, dělal jsem to stejně, to bylo v dobách kdy jsem ještě používal samsung, ten měl podobnou výdrž jako klasické Apple Watch. Pořád nevidím, kde je problém?
Ty problém nevidíš, já ano. Navíc mám v hodinkách záznam úderů atd.
Je to o prioritách, mám evidentně jiné, než ty.

Nejsem "furt v lese", ale občas jsem také v rafu, a na některých hřištích můžeš mít zakázáno jezdit vozíkem do rafu.

"Sorry, ale no a co" - jen jsem ti odpověděl na podivení, že "osobně nechápeš" a vysvětlil své důvody, proč "jedu" na hodinkách.

Ale jestli ti to udělá radost, tak máš pravdu 🤭
 
Ty problém nevidíš, já ano. Navíc mám v hodinkách záznam úderů atd.
Je to o prioritách, mám evidentně jiné, než ty.

Nejsem "furt v lese", ale občas jsem také v rafu, a na některých hřištích můžeš mít zakázáno jezdit vozíkem do rafu.

"Sorry, ale no a co" - jen jsem ti odpověděl na podivení, že "osobně nechápeš" a vysvětlil své důvody, proč "jedu" na hodinkách.

Ale jestli ti to udělá radost, tak máš pravdu 🤭
Nedělá mi to radost a nevysvětlil jsi nic. Jak jsem už napsal, ty případy vzdálení se od bagu které zmiňuješ, nejsou relevantní a na výdrž hodinek vliv nemají. Takže výdrž ten důvod být může dost těžko, i když slýchám nejčastěji právě to.
Já ti tvou volbu nevymlouvám, můžeš si ji před sebou obhajovat jak chceš. Zase se to otáčí jinam, k jakýmsi prioritám apod. A to mi žádnou odpověď nedalo. Řešila se tady výdrž Apple Watch ultra a k tomu se tohle nevztahuje.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom