Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Albatross

Na příjezdu od Rudné přes Mezouň je uzavírka min. do července, takže se cesta na Alba dost nátahne, mě to sere o víc, že už nevím kam jezdit na driving, Zbraslav - pasé, pořád stojí okruh, Botanika - pasé, naprosto příšerný míčky na drivingu a teď tahle objížďka.
 
Na příjezdu od Rudné přes Mezouň je uzavírka min. do července, takže se cesta na Alba dost nátahne, mě to sere o víc, že už nevím kam jezdit na driving, Zbraslav - pasé, pořád stojí okruh, Botanika - pasé, naprosto příšerný míčky na drivingu a teď tahle objížďka.
Ta uzavírka je tam několik měsíců s asi dvoutýdenní pauzou.
Co Beroun, dá se tam jít na driving když nejsi člen?
Taky řeším kam, Albatross nejblíž z domova, Beroun z práce..
 
Do Berouna nevím, nemám vyzkoušeno jestli tam pustí i nečlena.
 
Na příjezdu od Rudné přes Mezouň je uzavírka min. do července, takže se cesta na Alba dost nátahne, mě to sere o víc, že už nevím kam jezdit na driving, Zbraslav - pasé, pořád stojí okruh, Botanika - pasé, naprosto příšerný míčky na drivingu a teď tahle objížďka.
Cedule jsou pryč, vypadá to, že uzavírka skončila ..
 
Díky, doléčím kašel co sem si někde pořídil a zase začnu trénovat.
 
Díky, doléčím kašel co sem si někde pořídil a zase začnu trénovat.
Tak cedule o slepé silnici jsou zpět:(
 
Zatím se dá jezdit od dálnice normálně, ale dělají asfalt a budou to zase zavírat, ale už to nebude tak dlouhé. Pouze se prodlouží trasa v Nučicích, ale zatím od D5 úplně nejkratší cesta oatevřena.
 
Kudy se pojede? Kolem hřiště a na mezoun? To je teď zavřený..
 
Nučice Krahulov a rovně na Mezouň to je otevřené. Zatím asfaltují v Mezouni, ale cestu k fotbalovému hřišti do Nučič tam je to nyní zavřené. To znamená nejkratší cesta od D5 je otevřená, ale pak se to otočí a to nevím kdy bude. Snad to píšu jasně. Jak tady, už nějaký pátek bydlím, tak se mi zdá vše jednoduché.
 
Víme, jak vypadá hřiště? Přijede kemoš z Irska, tak ať nemáme ostudu.. :D Příp. kam ho vzít? Díky za tipy
 
Hrál sem asi před měsícem a bylo to naprosto v pohodě, vzhledem k tomu, že se blíží ET tak bych se kvality nebál.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom