Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoooj do sveta golfu ... 19. jamky

DVOtom

Nováček+
Jméno
Tomas
Přijmení
Dvorak
Klub
Olomouc
HI (HCP)
37
Sice uz tady chvilku jsem, ale aktivne jsem zacal tento rok prispivat, tak si rikam, ze pozdravim a predstavim se. KONECNE 😉

Takze jmeno me je Tomas a golf jsem zacal hrat pred 4 roky a pred 3 jsem ho zacal milovat a stal se moji soucasti se vsemi temi zavistlostmi jako potrebuju nove hole, uz at otevrou hriste na jare, pitoma rukavice za to muze a podobne. Do te doby jsem 10 let cestou do prace a domu uspesne mijel hriste a rikal si co to je za snobarnu.... 😊😊😊😇😇😇

Golf me opravdu moc bavi a taky u nej paradne relaxuju. Preferuju hru jen tak na pohodu a pokec, na turnajich me asi nepotkate uz jenom proto, ze opravdu radeji chvalim povedene rany ve fligtu nez se porovnavam a za necim se zenu. U me vyhrava usmev a ten fajn rozbor poctu ztracenych micku v klubovne u "caje". A jak rika znamy "hrajem na +- body" ( ztracene vs nalezene micky)

Takze jeste jednou ahooooj a diky za vsechny poztracene micky na hristich, delaji mi radost, kdyz je najdu pri hledani tech svojich 😉😉.
 
Ahoj Tome. Vítám tě a hned bych tě chtěl upozornit, že mi dlužíš tři míčky. V Olomouci jsem si je nechal, na příště, někde u různých stromů/rafů/skrýší a tys mi je určitě čmajznul. 🤣
Ať tě hra i Jamka baví i nadále. 👌
 
Ahoj Tome, turnaje mají jednu velkou výhodu/nevýhodu - velmi dobře dokáží odhadnout charakter člověka a zároveň se hodně člověk dozví i sám o sobě. Já si třeba o sobě hodně dlouho myslel, že jsem tolerantní a klidnej. Prd. Nejsem. :))

A druhá výhoda - zároveň výrazně obohacují slovní zásobu. Ono teda i neturnajová hra, ale turnajová k tomu přidává dramatično, doplněno občasnými baletními prvky plus vrh oštěpem (golfovou holí). To tedy naštěstí ne u mě, ale svědkem jsem výkonů hodno Národního divadla už několikrát byl - a to vše v ceně turnaje! :-:)

Vítej na Jamce, ať se ti tu mezi námi líbí. :up: Koukám k ikonce, že domácí máš Olomouc - moc pěkné hřiště. Prozradíš, která ještě ostatní patří mezi tvá oblíbená a rád se tam vracíš, případně proč?
 
Ahoj Tome, turnaje mají jednu velkou výhodu/nevýhodu - velmi dobře dokáží odhadnout charakter člověka a zároveň se hodně člověk dozví i sám o sobě. Já si třeba o sobě hodně dlouho myslel, že jsem tolerantní a klidnej. Prd. Nejsem. :))

A druhá výhoda - zároveň výrazně obohacují slovní zásobu. Ono teda i neturnajová hra, ale turnajová k tomu přidává dramatično, doplněno občasnými baletními prvky plus vrh oštěpem (golfovou holí). To tedy naštěstí ne u mě, ale svědkem jsem výkonů hodno Národního divadla už několikrát byl - a to vše v ceně turnaje! :-:)

Vítej na Jamce, ať se ti tu mezi námi líbí. :up: Koukám k ikonce, že domácí máš Olomouc - moc pěkné hřiště. Prozradíš, která ještě ostatní patří mezi tvá oblíbená a rád se tam vracíš, případně proč?
Noo tak mozna ty herecke vykony bych mozna bral. I kdyz zachovat pokerface v takove situaci by asi bylo trochu tezke 😀😀😀😉

Mimo Olomouc si obcas rad zahraju v Kravarich (ta hnusna voda na 2 jamce musi byt porazena ), Komarne ( rovinka rovna a krasny odpal na 4 z vrsku ) a moje zatim nej hriste je Burov ( zadne mega profi, ale to prostredi okolo vrcholu kopecku je skvele ). Ale tento rok mam v planu par hrist o vikendech objet, takze budou moje hobby recenze 😉😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom