Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj

Gulas

Člen fóra
Klub
PCG
HI (HCP)
27.2
Zdravim vsechny jamkare.
Poslednich nekolik mesicu tady od vas pasivne cerpam neocenitelne informace, mel bych se tedy konecne predstavit.
Jmenuji se Lukas, je mi 37, jsem z Prahy.
O golfu jsem dlouho tusil jen to, ze existuje. Ale pak jsem jednu dubnovou nedeli, v roce 2007, z nudy prepnul televizi na CT4. Prave tam bezel prenos nejakeho golfoveho turnaje, ktery se jmenoval Masters. Bylo to obdobi, kdy jeste na CT bezely prenosy temer kazdy vikend a ja od te chvile skoro zadny nevynechal.
Netrvalo dlouho a byl jsem si poprve zkusit odpalit par micku. Nemel jsem ale v mem, blizkem nebo vzdalenem, okoli nikoho, kdo by golf hral, ci se o nej byt jen zajimal. Skoncil jsem tedy na dalsi roky jen jako pasivni fanousek.
To se zmenilo v lonskem roce na podzim, kdy jsem se rozhodl necekat az zestarnu. Nasledovaly lekce s trenerem, na konci rijna osvedceni a tim zacaly jen same problemy, protoze ted bych samozrejme byl nejradeji na hristi kazdy den 🙂
Takze jsem uplne na zacatku a vsechno me teprve ceka 🙂
 
Ahoj Lukáši, vítej na Jamce!

Všechny problémy hned zapomeneš, pokaždé, když se podaří krásně trefit míček a on se pomalu přes celý grýn dokutálí až do jamky. Ideálně před zraky přátel. Pak je krásně na světě a těch bambilion nepovedených ran okolo - na ty se historie neptá. :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom