Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj z MB

Michal17

Aktivní člen
Jméno
Michal
Přijmení
M.
Klub
Mladá Boleslav
HI (HCP)
cca 13
Ahoj a děkuji za registraci. Jmenuji se Michal, je mi 46 let a jsem z Kosmonos. Golf jsem začal hrát 29.2.2008 a dal jsem tomu intenzivních 6 let. Hrál jsem lehce pod 90. Pak přibyly nějaké děti a byl jsem rád, že jsem se dostal na hřiště 1x za 3 týdny, což mě dostalo do stavu, že mě hra nebavila a prodával jsem členství ;-). Letos jsem se do toho opět vrhnul a díky úsilí a youtube (OK, byl tam i trenér ;-) ) jsem se z jarních 110 opět vrátil na +/- 90, s rekordním kolem 82.

Domácí hřiště je Mladá Boleslav, kde (bohužel) odehraji 90% kol. Těch je ročně cca 25. 2x ročně máme vícedenní pánské výlety.

Ještě k tomu youtube, jsem fanatickým sledovatelem golfového obsahu, baví mě to víc, než PGA ;-) (Good good golf, Bob Does Sport, ....).

Tak hezkou hru.

M.
 
Ahoj Michale, vítej na Jamce. :) To je tak krásný název města, Kosmonosy. No nic, už jsem ho dlouho neslyšel, tak mě to potěšilo. Gratuluju ke krásnému rekordu osobního skóre v podobě 82 ran, to je moc pěkné. YouTube? To by si měl nějaký obsah pomalu taky vytvářet?

A ještě se na úvod zeptám, jak osobně hodnotíš své domácí golfové hřiště? Oblíbené/neoblíbené jamky? Jestli se nepletu, tak se tam teď něco nového i staví?

Každopádně vítej na 19.jamce, ať se Ti tu mezi námi líbí! :up:
 
Ahoj, díky, díky :up:

Mám to 7 minut autem z domu a jsem tu členem, takže ho prostě musím mít jako oblíbené. ;) Ale mám radši hřiště s rozmanitějším designem.

V Boleslavi se před recepcí staví bytový dům. Bohužel je to na úkor tréninkových ploch, které se musely zmenšit. Nový mikro chipping green je tak pro 2-3 lidi. Na rozehrání před velkým turnajem nepoužitelné. Za jamkou č. 13 se buduje nové jezero, to bude super.

To hřiště je prostě hrozně dlouhé, na druhou stranu i široké. Pro střední a vyšší HI je to drive, dřevo nebo hybrid. Třípary jsou také dlouhatánské. Ze žlutých/bílých 183/194, 172/182, 140/153, 157/202. Neoblíbené jamky jsou 4 a 5. S 15 jsem psychicky srovnaný (a jdou mi ta dřeva z trávy, když jsem je tu natrénoval :)). Skládka je téměř plná a směrem ke hřišti už to nevypadá tak hrozně. Letos ani jednou nesmrděla.

Oblíbené jsou 7, 9, 13 a 17. Speciálně 13 je i vizuálně super. Obecně je hřiště ve velmi dobré kondici. Jo a bylo do hřiště přesunuto veliké množství stromů a ty původní rostou a rostou, takže doby, kdy se do MB jezdilo snižovat, jsou pryč... ;)

Momentálně je zavřená restaurace, uvidíme, co s tím vymyslí.

YouTube neklapne, jsem od přírody plachý... :D
 
Taky zdravím z dalekého Valašska. Jsem přesvědčený, že Kosmonosy nemají tak hezké jméno jako Francova Lhota, ale ujde to:).

Jinak já pálím tak na 51, kdybych tu slivku valil na 82, tak asi umřeme:cool::p.

Až pojedeš na Moravu, tak dej vědět:up:
 
Taky zdravím z dalekého Valašska. Jsem přesvědčený, že Kosmonosy nemají tak hezké jméno jako Francova Lhota, ale ujde to:).

Jinak já pálím tak na 51, kdybych tu slivku valil na 82, tak asi umřeme:cool::p.

Až pojedeš na Moravu, tak dej vědět:up:
Já na 50. Těch 82 nemá ani výskoček 😀. Kamarád valíval 60-tky a to byly vraždy.
 
Ahoj Michale, MB hraji často, nejbližší hřiště...tak někdy můžeme dát spolu, ať okouknu ty tvoje hole...a neboj, jsem taky od přírody plachý :D
 
Super. Já jsem si zapřeháněl, jsem celkem normální ;)
 
Taky zdravím z dalekého Valašska. Jsem přesvědčený, že Kosmonosy nemají tak hezké jméno jako Francova Lhota, ale ujde to:).

Jinak já pálím tak na 51, kdybych tu slivku valil na 82, tak asi umřeme:cool::p.

Až pojedeš na Moravu, tak dej vědět:up:
Pal, pal letos se urodilo i u nás.
A434DB0A-C5ED-4BE5-B2D0-7781336C49D8.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom