Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

"5 minut denně" pro Duben 2017

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Vítejte v tréninkové výzvě "5 minut denně" pro Duben 2017!
Pár drobných pravidel, abychom byli lepšími a šikovnějšími golfisty:
  • napište každý den alespoň trochu podrobný příspěvek, co jste v daném dni pro golf alespoň 5 minut trénovali
  • tipy a podrobnosti vítány (uvnitř/venku, s míčky/bez míčku, švih, čipování... )
  • poslední den v měsíci, pokud splníte výzvu, nezapomeňte to tu oznámit a své měsíční trénování shrnout (červeně), pokud nebude chybět více jak 3 dny (nepodvádíme), je to za odznak! :)
  • ostatní i mezisebou chválíme pomocí "Shot!"!
Bavme se golfovým tréninkem! :)

Začínáme už zítra - v sobotu 1.4!

---
PS: Inspirováno podobnými tématy na https://thesandtrap.com.
 
Uz odemceno, jdu do toho, od zitra. Pridate se? ;)
 
Jdu do toho ;)
 
Tak jsem si vybral výzvu na 5 minut denně - SW chip. Je to můj největší problém. 2 ze 3 ran drbnu do země. Je super, že se to dá stihnout před hrou. Třeba :)
 
1.4. Na zahradě s mladým jsme se dnes celá rodina věnovali tréninku čipování. Soutěż 10x ze vzdálenosti 2,3,4 a 5 metrů. TRAGICKÉ. Dohromady ze 40 pokusů jsem se do pul metrového cíle trefil jen 6x. Mám na cem pracovat.
 
1.4. 18 jamek na Malevilu, +4, bez bunkru, vody, outu, ztraty mice, pocita se to jako trenink ?? :D
 
Počítá se mi do toho práce?
 
Počítá se mi do toho práce?
Má to být trénink pro tebe, něco, co pomáhá tobě, ne ostatním. :) Prostě, najit si chvilku i sám pro sebe a v něčem se za ten měsíc "zlepšit".

---
2.4. - včera jsem si čipoval 30 míčků, z 5 ti metrů, bylo to lepší - to bude tím, že nebylo publikum. Zítra uvidím, co zvládnu.
 
Začínají mi všechny vaše fotky,příspěvky a komenty lézt na mozek, takže se připojím aspoň nějakým minimálním způsobem....bude se mi počítat "domácí patovaní"?;)
 
Začínají mi všechny vaše fotky,příspěvky a komenty lézt na mozek, takže se připojím aspoň nějakým minimálním způsobem....bude se mi počítat "domácí patovaní"?;)

jo, bude, je to trénink jako každý jiný. Pěkně pravidelně reportuj.
 
A fakt nepotrebujete Trolla?:)
 
1.4. sledování golfchannelu (mentální trénink sledováním profíků :) )
2.4. sledování golfchannelu (o víkendech se golfu aktivně nevěnuji, to má přednost rodina)
3.4. trénink s trenérem
4.4. 15 minut v obýváku trénink "švihové roviny" (odtažení od míče)
 
Tak v tychto intenciach trenujem takmer denne, asi 10minut rano pri ranajkach, potom tak 20 minut po obede a cca 15min-3h vecer podla programu. Len maloktory den vynecham uplne vsetky fazy treningu na golfkanali ;)
Ja som to v podvedomi vedel, ze staci sledovat bednu, kupit si nove palice a uspech sa zarucene musi ihned dostavit :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom