Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

2nd 19. jamka Championship Open 2023 (18.5. - 21.5.2023 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-23, 19-05-23, 20-05-23, 21-05-23

Stav
Uzamčeno.
Aktuální zpráva:

Potvrdil jsem rezervaci pro dosud přihlášených 25 účastníků. V dohledné době se na Vás obrátím s žádostí o vyplnění, in eventum aktualizaci údajů pro hotel. Tyto údaje, stejně jako loni, využije resort k zaslání zálohových faktur pro účastníky zájezdu.

Pokud se někdo bude chtít přihlásit dodatečně, tak přihlášky jsou samozřejmě možné až do naplnění kapacity hotelu. Dosud nám drželi potřebný počet míst.

@PFP má již víceméně hotov herní formát, předpokládám jeho zveřejnění v dohledné době.

P.S. je nás 25, chtělo by to ještě jednoho účastníka, aby to mohl turnaj dvojic se vším všudy (kecám, nemám spočítáno, kolik z toho je hráčů) :devil:🙃

P.P.S.: chtělo by to asi tak ještě 5 účastníků, neb loni nás bylo 30, a bylo to tak akorát ;)
 
Upraveno:
Já nějak pořád čekám na to a netrpělivě každý týden vyhlížím, až se řeknou pravidla, jak se bude hrát. Takhle je to pro mě nejasné. Potřebovala bych to vědět "natuty" :D. Proto jsem se s kamarádem zatím nepřihlásila... Ten taky na tohle čeká... Přiznám se, že by mě teda lákal klasický turnaj, než nějak v rámci dvojic, to jediné mě odrazuje, ale ráda bych vás poznala, to jo.
 
Já nějak pořád čekám na to a netrpělivě každý týden vyhlížím, až se řeknou pravidla, jak se bude hrát. Takhle je to pro mě nejasné. Potřebovala bych to vědět "natuty" :D. Proto jsem se s kamarádem zatím nepřihlásila... Ten taky na tohle čeká... Přiznám se, že by mě teda lákal klasický turnaj, než nějak v rámci dvojic, to jediné mě odrazuje, ale ráda bych vás poznala, to jo.
O to jde, že to není obyčejný turnaj. Je to hodně o potkávání se. A golf k tomu navic. Obyčejné turnaje si užiješ jinde. Pojeď. 😉
 
Milí jamkaři,

když je tady poptávka po kriticky důležitých informacích, tak já tedy nějaké "pustím". Jak naprosto správně píše @Dana , není to nějaký obyčejný turnaj, ale turnaj 19.jamky a nás všech = JAMKAŘů.
S jistotou můžu říct, že se soutěžně bude hrát 3 dny, 3 různé formáty a na 99% to bude ve všech soutěžních dnech soutěž dvojic. Na každý den je nachystán jiný formát a už teď můžu prozradit, že v žádném dni není naplánován smrtící formát foursome (takže nikdo nebude ochuzen o rány v poli a zahraje si kompletní hřiště).
Možná jsem některé potěšil, možná některé jiné zklamal. Je už ale léty ověřeno, že ve dvou a více se to lépe táhne... A na golfu zvlášť.

Hlavní a nejdůležitější bude samozřejmě obligátní 3.poločas a "vysokozdvižné řeči" v klubovně. A minule k těm kecům jako bonus ještě cinknul hokejový🥉
Tak uvidíme letos...

Takže vy všichni, kteří ještě váháte, rozštípněte to a přidejte se.

P.S. Jsem tak tajuplnej, protože ještě není úplně hotovo. Musíme doladit formáty, prakticky je vyzkoušet kvůli jejich rozdílné časové náročnosti a navrhnout jejich pořadí tak, abychom se pokud možno napasovali do připravených "herních oken". A venku je na zkoušení teď trochu zimenka.🏌️‍♀️🏌️‍♂️🏌️‍♀️
 
Díky, promyslím a domluvím se s kamarádem, jestli mě během těch 3 dnů na hřišti nezapleští. :D
No jestli mu budeš přispívat stejnou mincí, jako jsi teď upustila fotku do soutěže k rozpoznání hřiště, tak bych to viděl už na první večer...:devil:
 
Já nějak pořád čekám na to a netrpělivě každý týden vyhlížím, až se řeknou pravidla, jak se bude hrát. Takhle je to pro mě nejasné. Potřebovala bych to vědět "natuty" :D. Proto jsem se s kamarádem zatím nepřihlásila... Ten taky na tohle čeká... Přiznám se, že by mě teda lákal klasický turnaj, než nějak v rámci dvojic, to jediné mě odrazuje, ale ráda bych vás poznala, to jo.
Přesně jak píše Dana. Jeto o poznávání se mezi sebou. To zda to bude klasický turnaj jednotlivců nebo dvojic je až na druhém místě. Společné akce 19.jamky jsou o poznávání se mezi sebou. Konečně budeš moci přiřadit ksichtíky. Je to o srandě a relaxaci. Seber kamaráda a pojeď s námi ;);)
 
Vleževálené golfistky a golfisti.
Stejně jako loni @Jerry od kterého bez ostychu opisuji, spoléhaje na Vaši sklerózu, potřebuji od všech, abyste mi soukromou zprávou do konce tohoto pracovního týdne tedy do 10. března 2023 doručili své údaje pro definitivní rezervaci balíčku v resortu Darovanský dvůr. Potřebuji jméno, adresu, e-mail, typ balíčku a počet osob. Pokud někdo požaduje single room, také to potřebuji vědět. Na základě toho v polovině března vystaví resort zálohovou fakturu, kterou Vám doručí na přímo.

Příklady zprávy:

Mirek Dušín, U kočičí pracky 12, Praha 1, Balíček A, 1 osobA, 1 x single room + kontaktní email např. mirek.dusin@vtipnypriklad.cz
Rozárie Luftsvisiháková, Horní dolní 33, Balíček B, 1 osoba, double room (spolubydlící @el_diablo) + kontaktní email např. rozarka.luft@vtipnypriklad.cz

V případě že požadujete balíček pro jednu osobu na dvoulůžkáči, bylo by vhodné, abyste si domluvili předem dvojici, jinak vás spáruje soutěžní výbor.


Abyste nemuseli listovat na úvodní stránku, tak stejně jako loni znovu zveřejňuji.

BALÍČEK A) cena na osobu a pobyt na 3 NOCI: 18.-21. 5. 2023
  • ubytování 3 noci, pokoj 2lůžkový, typ lůžka TWIN, snídaně
  • 3x odpolední malé občerstvení " koláčový bar"
  • míče 200ks na driving
  • veřejné hřiště 9 jamek - ZDARMA
  • greenfee čt, pá, so, ne (celkem 4xfee na 18j)
  • Cena: 9.052,- Kč/osoba

Balíček B) cena na osobu a pobyt 2 NOCI: 19.-21.5.2023
  • ubytování 2 noci, pokoj 2 lůžkový, typ lůžka TWIN, snídaně
  • 2x odpolední malé občerstvení "koláčový bar"
  • míče 200ks na driving
  • veřejné hřiště 9 jamek - ZDARMA
  • greenfee pá, so, ne (celkem 3xfee na 18j)
  • Cena: 6.806,- Kč/ osoba
Ostatní info k balíčkům:

  • Příplatek za ubytování v jednolůžkovém pokoji: 500Kč/noc
  • Sleva na další fee nad 18 jamek: 50% z ceny 18 jamek
  • Ostatní kombinace a příplatky i ubytování pro případný negolfový doprovod: dle individuální domluvy s resortem.
 
Ahoj miláčkové,

právě jsem komunikoval s resortem, který obdržel údaje, jak jste mi je poslali. Někteří mi poslali jenom část údajů, trochu na Šťastného pankáče, ale vybral jsem zbytek z předchozích análů, a tak je nemusím do téhož místa poslat :devil: :D.

NYNÍ DOSTANETE FAKTURU Z RESORTU DO SVÝCH MAILŮ.
Pokud by někoho napadlo, že ji zapomene zaplatit, nebo že si ji vytiskne a pak si vyzkouší svou novou skartovačku, měl by tak činit s vědomím, že tím ze mne udělá vola. V této pozici se necítím komfortně a odveta bude fatální. :p:cool:.

Nějaký pokoj by se prý ještě našel, kdyby si @alda rozmyslel formát své účasti, in eventum kdybyste chtěl ještě někdo jet.

P.S.: Už tam budem?
 
Ahoj miláčkové,

právě jsem komunikoval s resortem, který obdržel údaje, jak jste mi je poslali. Někteří mi poslali jenom část údajů, trochu na Šťastného pankáče, ale vybral jsem zbytek z předchozích análů, a tak je nemusím do téhož místa poslat :devil: :D.

NYNÍ DOSTANETE FAKTURU Z RESORTU DO SVÝCH MAILŮ.
Pokud by někoho napadlo, že ji zapomene zaplatit, nebo že si ji vytiskne a pak si vyzkouší svou novou skartovačku, měl by tak činit s vědomím, že tím ze mne udělá vola. V této pozici se necítím komfortně a odveta bude fatální. :p:cool:.

Nějaký pokoj by se prý ještě našel, kdyby si @alda rozmyslel formát své účasti, in eventum kdybyste chtěl ještě někdo jet.

P.S.: Už tam budem?
Od pátku kontroluju e-mail, zatím mi faktura nepřišla.
 
Ahoj, já jsem pro změnu neposlal ani část údajů. Našel si mě taky někde v análu ?
 
Tak jsem si nahlásil dovolenou, a oznámil jim , že na ni pojedu už od čtvrtka. Takže si zítra u resortu vyřídím změnu z balíčku B na balíček A ;) Toto je informace pro ty jamkaře, kterým bych tam ve čtvrtek chyběl :D
 
Sice se s vámi nepotkám na Darovanském Dvoře, ale už jsem si poznamenal datum 9.9.2023 v České Lípě, tak snad mi do toho nic nevleze ;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom