Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Grabštejn 10.6.2023

V kalendáři akcí 19.jamky: 10-06-23

Stav
Uzamčeno.
V tom případě prosím velevážený soutěžní výbor, zda bych nemohl jít ve flajtíku s Kristýnkou já ;) Pokud to samozřejmě nebude Kristýnce vadit ;) Rád bych šel s někým pozitivně naladěným a hezkým ;) Ti ošklivý chlapci mi občas lezou krkem :D

...pche. To může pak chtít jít každý. Osobně mi to nevadí, chápu, že každý bude chtít jít s @kristyna - jenom někdo musí jít taky se mnou. Jako jestli si myslíte, že jí tam odvezu a pak si to trudně odsedím na recepci, protože sem lichej, resp. 17.kolo od vozu, tak to ani náhodou. :p
 
Pojedu cca v 6:20 směr Veltrusy - Roudnice - Úštěk - Mimoň, případně Mělník - Dubá - Doksy - Mimoň, tak kdyby chtěl někdo vzít, není problém. Jen cestou zpět pojedu ještě navštívit ženu, která bude u kamarádky na chalupě, tak cestu zpět by si spolujezdec musel zajistit jinak ;-)
 
Pojedu cca v 6:20 směr Veltrusy - Roudnice - Úštěk - Mimoň, případně Mělník - Dubá - Doksy - Mimoň, tak kdyby chtěl někdo vzít, není problém. Jen cestou zpět pojedu ještě navštívit ženu, která bude u kamarádky na chalupě, tak cestu zpět by si spolujezdec musel zajistit jinak ;-)
To seš teda kamarád :D A za kamarádkou nikoho nevezmeš ty jeden soukromníku :D:D
 
Jsem to myslel tak, že se ani z místních členů, mimo pár jedinců nikdo nepřihlásil. Přitom jsou turnaje 19. jamky vyhlášené svojí pohostinností, pohodou a suprovými cenami :up::up::up:
Jako lichotky dobré, ale nemyslím, si, že by sis takhle zajistil první místo :D:D:D
 
V tom případě prosím velevážený soutěžní výbor, zda bych nemohl jít ve flajtíku s Kristýnkou já ;) Pokud to samozřejmě nebude Kristýnce vadit ;) Rád bych šel s někým pozitivně naladěným a hezkým ;) Ti ošklivý chlapci mi občas lezou krkem :D
👍můžeš se mnou počítat, ale poslechni si co právě poslouchám a možná raději půjdeš s Michalem😉
 
Upraveno:
Budu vám závidět v Heidelbergu při hlídání vnuček. 👿
 
Tak jsem se musel odhlásit mám buď silnou alergii nebo chřipku ale určitě nejsem schopen hrát tak doufám příště. ;)
 
Když jsem se na Tálích dnes probudil čtvrtý!! den po sobě do lijáku jako prase, tak už mi chytly saze a pobyt jsem o 2 dny zkrátil:(......z čehož vyplývá ale, že vás zítra obsťastnim svou přítomností na Grabstejně:)......Cestou chci dát ještě Dobrouč nebo Svratku.....tak snad to zejtra ujdu:D
 
Když jsem se na Tálích dnes probudil čtvrtý!! den po sobě do lijáku jako prase, tak už mi chytly saze a pobyt jsem o 2 dny zkrátil:(......z čehož vyplývá ale, že vás zítra obsťastnim svou přítomností na Grabstejně:)......Cestou chci dát ještě Dobrouč nebo Svratku.....tak snad to zejtra ujdu:D
Tak v Praze prší :D:D:D Takže možná raději nejezdi, evidentně ten déšť jde po tobě :D:D:D:D
 
Tak v Praze prší :D:D:D Takže možná raději nejezdi, evidentně ten déšť jde po tobě :D:D:D:D

Jj, chtěl jsem jít trénovat, ale prostě nemůžu! :-D Ještě že začlo. :p No nic, budu dělat mentální přípravu.
 
Trénovat? A ty chceš jako vyhrát? Tak držím palce ;););)

Známe se už dlouho. :p Já přece trénuju nikoli kvůli bedně, ale kvůli tomu, aby mi vystačily míčky na celou 18! A nemusel sem útrpně poslední jamky hrát kdybygolf!
 
Známe se už dlouho. :p Já přece trénuju nikoli kvůli bedně, ale kvůli tomu, aby mi vystačily míčky na celou 18! A nemusel sem útrpně poslední jamky hrát kdybygolf!
Tak známe se dlouho, ale toto jsem nikdy nezaregistroval, nepřišlo mi, že bys byl někdy nervózní, že dojdou míčky 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
Ale je pravda, že mi ten transit s logem Srixon vždy čekající u jedničky, devítky a pak někde po cestě přišel zvláštní 🤔🤔🤔

Už tam budem?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom