Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Česká Lípa 9.9.2023

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-09-23

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17

ceskalipa.png


TURNAJ 19.JAMKY - ČESKÁ LÍPA 2023 - OPEN
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=874794896

Kdy? Sobota 9.9.2023
Kam
? Česká Lípa (https://www.grcl.cz/)
Pro koho? Pro všechny nadšené golfisty a golfistky nejenom z 19.jamky. 🏌️‍♂️🏌️‍♀️
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • družení se s místními
  • golfový turnaj na 18.j, vloženky Nearest a Longest, oběd a vyhlášení :)
Cena a propozice: viz propozice turnaje
Přihlásit se na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=874794896

IMG_6286.jpeg IMG_6276.jpeg IMG_6282.JPEG IMG_6264.JPEG FC636E14-A7D6-47BB-ADE1-C4B2861743ED.jpeg IMG_6260.JPEG

Těšíme se na společnou hru!
Pořadatelé: @requo, @Marklar
 
Upraveno:
Zrovna trefa do víkendu, kdy je mistrovství klubu, škoda. Midy jsem tam musel odpískat, takže bych tam klidně zajel.
 
Zatím mi to s ničím nekoliduje, tak se snad uvidíme ;)
 
Protože Grabštejn mi teď koliduje s golfovo-turistickým tripem na Slovensku......tak Lípu v září beru jako povinnost:D. Jedu.....
 
Naplánovat to do mistrovského víkendu celé republiky může zvládnout jen @requo :-D
 
Tak v Lipe jeste o tom asi nevedi;)
V Lípě je mistrovství klubu o týden později ;)
 
jsem v práci, takže bohužel beze mne 😢
týden na to jsou Hořehledy, a to mám volno ;)
 
Naplánovat to do mistrovského víkendu celé republiky může zvládnout jen @requo

No, ano je to nakonec bohužel tak. Termín byl předběžně smluvený s Českou Lipou a i na Jamce oznámený rok dopředu, viz příspěvek. Nedělám si ale moc iluze, že by u každého víkendu do toho mnoha lidem nevlezlo něco jiného, jako ostatně pokaždé. ;) Jednou konec prázdnin, jednou první víkend školy, kdy se zde někteří vrací, aby si léto a dovolenou prodloužili, pak zase už moc pozdě, hřiště také pokaždé nemůže, že má jiný program a akce... jako by si to neznal.

Můžeme to tematicky tedy brát jako Mistrovství Jamky, která tím pádem nestojí bokem a při troše štěstí budeme mít hřiště i v pěkném stavu za rozumného počasí. Kdo bude moci, dorazí, kdo bude na mistrovství svého klubu, tak si popřejeme vzájemně hezkou hru alespoň vzdáleně, a kdo nebude ani na jednom - bude mít alespoň pohodlnou výmluvu, jak to zase bylo termínově zvoleno debilně :)

---
Neni všem dnům konec, o týden později (a bohužel i tento termín je v některých jiných klubech pořádáné Mistrovství či jiné pro klubově aktivní členy významné akce ) jsou Hořehledy, které tu na Jamce vyvěsím příští týden, tak bude další možnost (můžu už určitě prozradit, že spolu s @mkopcak chystáme dvoudenní turnaj/hru - jeden den Hoře, druhý den buď Alfrédov nebo Dýšina, domluvíme se společně v anketě v samostatném vlákně). :up:
 
Upraveno:
No, ano je to nakonec bohužel tak. Termín byl předběžně smluvený s Českou Lipou a i na Jamce oznámený rok dopředu, viz příspěvek. Nedělám si ale moc iluze, že by u každého víkendu do toho mnoha lidem nevlezlo něco jiného, jako ostatně pokaždé. ;) Jednou konec prázdnin, jednou první víkend školy, kdy se zde někteří vrací, aby si léto a dovolenou prodloužili, pak zase už moc pozdě, hřiště také pokaždé nemůže, že má jiný program a akce... jako by si to neznal.

Můžeme to tematicky tedy brát jako Mistrovství Jamky, která tím pádem nestojí bokem a při troše štěstí budeme mít hřiště i v pěkném stavu za rozumného počasí. Kdo bude moci, dorazí, kdo bude na mistrovství svého klubu, tak si popřejeme vzájemně hezkou hru alespoň vzdáleně, a kdo nebude ani na jednom - bude mít alespoň pohodlnou výmluvu, jak to zase bylo termínově zvoleno debilně :)

---
Neni všem dnům konec, o týden později (a bohužel i tento termín je v některých jiných klubech pořádáné Mistrovství či jiné pro klubově aktivní členy významné akce ) jsou Hořehledy, které tu na Jamce vyvěsím příští týden, tak bude další možnost (můžu už určitě prozradit, že spolu s @mkopcak chystáme dvoudenní turnaj/hru - jeden den Hoře, druhý den buď Alfrédov nebo Dýšina, domluvíme se společně v anketě v samostatném vlákně). :up:
Míšo já to nemyslel nijak zle. Spíš mne překvapuje, že Lípa právě tento víkend nevyužívá ke svému mistrovství a zároveň mne mrzí, že se na žádnou akci 19. jamky nikdy nedostanu...
 
Míšo já to nemyslel nijak zle. Spíš mne překvapuje, že Lípa právě tento víkend nevyužívá ke svému mistrovství a zároveň mne mrzí, že se na žádnou akci 19. jamky nikdy nedostanu...

V pohodě, nevnímám to nijak špatně, resp. nic, co by nespravil pytlíček gumových 🐟 Kyselých! :p

Taky mě mrzí ty kolize, ale manévrovací okna s ohledem na naši lokalizační roztříštěnost, rozdílnou preferenci stylu a ceny hřišť a dostupných volných časových termínů jak ze strany organizace, tak i ze strany hřišť nejsou příliš široká. Nezbývá mi nic jiného, než na další sezónu toho naplánovat více a včas. :) :up:
 
Upraveno:
Míšo já to nemyslel nijak zle. Spíš mne překvapuje, že Lípa právě tento víkend nevyužívá ke svému mistrovství a zároveň mne mrzí, že se na žádnou akci 19. jamky nikdy nedostanu...
Budu parafrázovat klasika: "Lípa není Praha" 🤭
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom