• Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
  Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo přihlašte.

Na Vrších

Popis

Na Vrších (9j)

Krátký popis, kontakty a foto přejaté z
www.gcnavrsich.cz:

Golfový areál Na Vrších zahájil svoji aktivitu v roce 2004 a srdečně Vás zve k návštěvě. Naleznete u nás golfovou školu pro děti i dospělé, tenisový kurt s profesionální trenérkou, prima občerstvení s příjemnou obsluhou. Hřiště je poskládáno z 2x3 par, 6x4 par a 1x5 par, o celkové délce ze žlutých odpališť 2416 m (4832 m) a z červených 2158 m (4316 m). Devíti jamkové hřiště je strategicky řešeno a rozděleno na 3x3 jamky. Hned první trojice jamek prověří golfistu jaký má vztah k vodním překážkám. Připravena je i výzva k přestřelení rybníku o délce cca 190 m.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Kontakty:

Nová hodnocení

Recenze za Pepíka
Datum mojí hry
4.9.2022
Moje úroveň HI (HCP)
Elite (19,9 - 10 HI)
Na hřišti hraju
výjimečně
Pochválil bych
 • Nejlepší stravování v rámci dětského turnaje ČGF
 • Že nemusím hodnotit svoji hru
Nelíbilo se mi
 • Snad jen, že bydlíme tak daleko
Dle mého - LAYOUT HŘIŠTĚ
hvězdičky: 4,00
Dle mého - GRÝNY
hvězdičky: 4,00
Dle mého - FERVEJE
hvězdičky: 4,00
Dle mého - BUNKERY
hvězdičky: 4,00
Dle mého - RAFY
hvězdičky: 4,00
Dle mého - ODPALIŠTĚ
hvězdičky: 3,00
Dle mého - PERSONÁL
hvězdičky: 5,00
Dle mého - JÍDLO
hvězdičky: 5,00
Dnes jsem byl na hřišti jako caddy s nejmladším synem na turnaji DTSV. Hřiště bych měl znát protože jsem zde v roce 2010 potají, aby to kamarádi nevěděli, dělal své první golfové krůčky a získal zde zelenou kartu. Bohužel jsem si toho moc nepamatoval. Nejmladší Pepík je dalšími sourozenci trochu zloben, že má zadržený hendikep a tak jsem jej narychlo přihlásil a hodil do vody. Měli jsme štěstí na spoluhráče ve flajtu a tak jsme dostali v první devitce informace o jamkach, které Pepík ve druhé devitce, povětšinou, využil. Na jeho výkonu se podepsal fakt, že nikdy nehrál na hřišti, kde si je možné po 3 jamkách, dát palačinku s nutelou nebo výborný perník s čokoládovým přelivem. Už jsem byl s dětmi na mnoha turnajích v rámci čgf, ale stravování Na Vrších nemá konkurenci:up:. Dlouho na to budu nejen já vzpomínat. Jen doufám, že nebude Pepík požadovat podobný servis na všech hřištích :eek:
Určitě se sem rádi, a snad i častěji, budeme vracet. Jó a Pepík měl 41 stb a snižoval. Dříve by šel dolů o 5 stb, dnes v novém systému, pro ty co moc nehrají, to bylo snížení o 1,5 stb, ale to přebil pohár za první místo, diplom a hromada tyčinek T.. X
Moc děkuji osazenstvu golf klubu Na Vrších :up::up::up::up:
1 Jamkař označil toto hodnocení jako velmi užitečné.
Upraveno:
Marta
Marta
Vyřídím tvoji chválu a díky moc za ni! A že jsi se nehlásil, stála jsem na startu a posílala všechny děti na hřiště. ;) A Pepikovi moc gratuluji, krásný výkon!:up:
 • To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo
V
Vorel
Děkuji, gratulaci vyřídím. Tak jsme se tedy viděli na startu. Vůbec mne nenapadlo, že jsi startér. Příště napíši předem, teď to bylo moc narychlo. Ale vážně je u vás krásně :up:
 • To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo
Marta
Marta
Já si tě ale vůbec nějak nemůžu vybavit, bylo tam lidí moc. Tak máš výhodu ;) A ještě jednou dík, opravdu vyřídím.
 • To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo
Nenaplněná očekávání
Datum mojí hry
15.8.2020
Moje úroveň HI (HCP)
Amateur (36-20 HI)
Na hřišti hraju
poprvé
Pochválil bych
 • personál
Nelíbilo se mi
 • layout
Dle mého - LAYOUT HŘIŠTĚ
hvězdičky: 3,00
Dle mého - GRÝNY
hvězdičky: 3,00
Dle mého - FERVEJE
hvězdičky: 3,00
Dle mého - RAFY
hvězdičky: 3,00
Dle mého - ODPALIŠTĚ
hvězdičky: 3,00
Dle mého - PERSONÁL
hvězdičky: 5,00
Bohužel jsme nemohli ocenit asi to nejlepší, co tohle hřiště nabízí, a to atmosféru. Konala se zde zrovna jakási dětská oslava, u recepce stál boombox a z něj vycházelo něco naprosto úděsného. Všichni tři místní členové personálu za barem se shodli na tom, ze je to fuj.
Hřiště za mě jamky 1-3 a 7-9 ok, 4-6 blbost. Kvalita odpovídá ceně za celodenní fee, ale hrát to celý den bych jako řidič za střízliva asi nechtěl.
Škoda té momentální situace u recepce.
 • To mě mrzí...
Reactions: Marta a requo
Naprostá pohoda
Datum mojí hry
9.8.2020
Moje úroveň HI (HCP)
Amateur (36-20 HI)
Na hřišti hraju
poprvé
Pochválil bych
 • strategicky umístěnou klubovnu co tři jamky
 • pohodový layout
 • usměvavý a pohodový personál
 • nakládaný hermelín
Nelíbilo se mi
 • strategicky umístěnou klubovnu co tři jamky
 • chybějící vzdálenosti k překážkám na cedulích
 • mám to od bydliště daleko :)
Dle mého - LAYOUT HŘIŠTĚ
hvězdičky: 3,00
Dle mého - GRÝNY
hvězdičky: 3,00
Dle mého - FERVEJE
hvězdičky: 3,00
Dle mého - BUNKERY
hvězdičky: 3,00
Dle mého - RAFY
hvězdičky: 3,00
Dle mého - ODPALIŠTĚ
hvězdičky: 3,00
Dle mého - PERSONÁL
hvězdičky: 5,00
Na hřiště jsem byl zvědavý a to nejen kvůli názvu. Na Vrších, na Vrších... to bude kamzíkárna, ne asi. No a není. Vrch tam je, dokonce chvilku do něj i vozík tlačíte, ale nic dramatického. Asi se to pojmenovalo někdy před dobou Křídového moře - pravda, ta voda to pak trošku vyhladila, ale rozumím, je potřeba si historii trochu hýčkat. No, nebudu geografům kecat do řemesla, ale kdyby náhodou: tak Na Bouli nebo Na Vyvýšince případně na Na Bábovce by bylo přesnější. Nic ve zlém. Samozřejmě :p

Hřiště se mi moc líbilo pohodovým přístupem. Je seskládáno z 3x3 "polních" jamek, které jdou vždy kolem klubovny. Což je vlastně naprosto parádní a nebo taky ne, záleží, jak to vnímáte. Musíte se nastavit na naprostou pohodu a klid a pak je to v pořádku. Protože myslím, že přirozeně se tu bude leckerý flajt při průchodu hřištěm zastavovat - záchod, občerstvení, pokec atd.

Hřiště - naprosto pohodový areál pro hobby golf - hodně otevřený, polní, ale jednou ty stromky vyrostou. Sportovnější výzvy např. v podobě přestřelu rybníka na dvojce tu jsou - 190 metrů, panečku. Ale naštěstí se dá hrát kratší přestřel přes první jamku. Případně 9j. je už slušný pětipar - jak je hřiště celkově kratší, tak i 404 metrů je prima a potěší. Nejvíce se mi líbily jamky 7-9, tzn. poslední trojice. Takové "nejdospělejší". Průměrná úroveň hracích ploch nijak nevadí, tady to k tomu tak nějak patří a je naprosto dostatečná. Co mě štvalo při první návštěvě, jsou na cedulích chybějící vzdálenosti k překážkám, případně valům v hřišti (jamka 4) a dalším významným prvkům, které pomáhají orientaci. Takže dálkoměr se hodí. Na podruhé ale už to vnímáte, takže věřím, že to je pro místňáky naprosto už nepodstatné.

Líbila se mi i místní akademie, šestice tříparů - tu jsme nehráli, ale musí to být prima na trénink. Btw. málem jsme vlezli na odpaliště akademie 4.jamky místo odpaliště 4. jamky hřiště. Jsou kousek od sebe - ta akademická 4 z přístupové cesty svítí víc. Ale co, nakonec jsme si toho ještě včas díky upozornění kolemjdoucího místního všimli. No a zázemí hřiště - pokud můžete, dejte si nakládaný hermelín. Ten je exkluzivní. Pivo Rohozec potěšilo, dobře pitelné, akorát má vadu - nějak hrozně rychle se vypařuje a furt se musí dočepovávat. Takže resumé - za špičkovým golfem sem asi ne, ale za pohodovým zážitkem s partou obdobně naladěných přátel, nebo rodinou hobby úrovně, proč ne. Prostě Country golf se vším všudy. Zavidím a mrzí mě, že to nemám blíž. Přesně tohle bych chtěl mít za barákem u hospody. :)

IMG_6061.jpg
IMG_6063.jpg
IMG_6065.jpg
IMG_6068.jpg
Upraveno:
Marta
Marta
Já to tu prostě miluju, právě ta pohoda, klídek, bezva lidí...
U
ulilee
Včera jsem hrál poprvé a byl jsem mile překvapen. Jen musím zdůraznit, že v případě delší absence srážek, to musí být hrůza. FW jako beton. Ale to asi všude. Tady je to ale otevřené a vlastně na poli. 1. a2. kraťoučké čtyřpary, ale rozhodně ne lehké. 3. dlouhý třípar taky není úplně jednoduchý. Od 4. jamky jsou nádherně modelované greeny, možná až zbytečně moc. Myslím, že se hřiště povedlo. Atmosféru jsem nestačil za tu hodinu moc vstřebat. Místní tady můžou hrát pěkná skóre a to je pro členy podstatná věc. Přece se nechceme na domácím hřišti trápit!:up:
Marta
Marta
Ja se člověče někdy i trápím 😁😁😁
WWW.GOLFPROVSECHNY.CZ

Info o položce

Kategorie
ČR - Východ
Přidáno
requo
Zobrazení
2.170
Hodnocení
4
Upraveno
Hodnocení
hvězdičky: 4,25 4 hodnocení

Více v ČR - Východ

 • Havlíčkův Brod
  Havlíčkův Brod (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
 • Nebeská Rybná
  Nebeská Rybná (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
 • Golf Prosečné
  Prosečné (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
 • UNO - Ústí nad Orlicí
  UNO - Ústí nad Orlicí (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
 • Osyčina
  Osyčina (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z www.gko.cz: Golf...

Více od requo

 • Vinoř
  GOLF VINOŘ (18j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z...
 • Holešov
  Holešov (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z www.gkhol.cz...
 • Slušovice
  Slušovice (9j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z www.dgcs.cz...
 • Sedin
  Sedin (18j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté z www.golfsedin.sk...
 • Black River - Bernolákovo
  Black River - Bernolákovo (27j) Krátký popis, kontakty a foto přejaté...

Sdílet položku

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří v roce 2023 těmto Jamkařům a
Back
Nahoru