Tréninkový texas v Hoře

Datum hry
7.9.2019
Golfové hřiště v ČR
Hořehledy

Moje hra

Po třídením maratónu v Kořenci jsem si myslel, jak budu o víkendu odpočívat a hned jsem doma od @kristyna dostal, že na služebce si hraješ golf a já nic. I tedy jako pán tvorstva s úsměvem (skoro) jsem zavelel, zatímco jsem uklízel po druhé pod vyteklým novým bojlerem: "Jak poroučíš, má paní, pojedeme do Hořehled". Ale ne jen tak na nějaké ledabylé pinkání. Budeme trénovat společně na Texas, abychom něco za 14 dní předvedli a společně ukázali, že to umíme!

Sobotní pošmourno, deštivo, ale holt, povinnost tréninku je povinnost tréninku. Dali jsme si kafe, pokecali chvíli s ošklivým místním manažerem, který dělal, jak je unavený a začali jsme hrát. Cíl byl jasný, společnými silami to napokazit víc, než na +10 ran na devět jamek. Máme malé cíle, ale na další dvojice by to díky našim HCP mohlo stačit. Nebudu napínat, dali jsme +11, takže jakous takous šanci další partnerské dvojice (@HonzaS + Martina a @Marklar + @Marky137) mají, malou. A abych nezapomněl, mladší, prcek byl s námi, náš klasický standard patování na grýnu, i když tady hrál i ze zelených odpališť. Prej že patuje po tatínkovi, říkal @mkopcak na 1.greenu - udělal mi tím radost, zahřálo mě hrdě u srdce! Šikula jeden!

Ale zamyšlení k texasu s Týnkou, je to divný když jednomu vyšla rána, vyšla i druhému, když jednomu rána nevyšla, druhý byl solidární a zkonil jí taky. Doufám, že tohle je princip oné hry a že to všichni budeme hrát stejně. V podstatě se nám podařily společně jen dva pary, ale asi 4 vody, 2 outy... nejsou za to taky nějaké body?

Nic, po oné povedené taškařici jsme se vydali si spravit dojem do restaurace, no... a ze všech místních specialit, nad kterými @mkopcak jistě strávil x dlouhých večerů jsme si vybrali náš místně oblíbený smažák. A čerstvou palačinku pro Honzíka k tomu! :)

Hřiště prima, po Kořenci na mě (ano, jsem členem, ale docela kritickým) působí jak balzám na duši. Pomalejší, ale krásné grýny, hratelné ferveje a jak je vše prosekané, tak to působí tak krásně kultivovaně... do toho prázdné hřiště, nejspíš díky počasi a i velmi příjemná a usměvavá obsluha v restauraci. Takže tentokrát nemám co vytknout.

Bude to boj, za 14 dní! Těšte se!

Moje hra v "číslech"

Pocit z dnešní hry
hvězdičky: 4.00
Počasí bylo
zataženo, deštivé, bezvětří, zima
Typ hry
texas scramble
Aktuální (nové) HCP
26
Počet hraných jamek
9 jamek
Odpaliště
červené, žluté
Počet ran
42
Dneska mi šlo (chválím se)
krátká hra, udržení koncentrace, pozitivní přístup

Můj dnešní dojem z hřiště

Jak často hřiště hraju
jsem tam furt
Hřiště bych popsal jako
hobby, parkové, louka, pole, krátké, kopcovité, výzva, zábavné
Pocit z dnešní návštěvy hřiště
hvězdičky: 5.00
Kondice hřiště
hvězdičky: 4.00
Kondice hřiště - greeny
hvězdičky: 5.00
Příjemnost recepce
hvězdičky: 5.00
Restaurace a jídlo
hvězdičky: 5.00
Speciální pochvala za
dokonalý smažák, jako vždy

Komentáře

Zatím tu žádné komentáře nejsou.
WebGolf.cz

Informace o záznamu

Autor
requo
Zobrazení
85
Upraveno

Více her v Česko

Více her od requo

Sdílet hru