Slapská divoká jízda

Datum hry
14.9.2019
Golfové hřiště v ČR
Slapy

Moje hra

Dnešní semifinále jamkovky na slapech opravdu stálo za to. Bylo krásné golfové počasí, které vyzývalo k dobrému výsledku. Ovšem na to jsem nemyslel, hlavní dnešní úkol zněl "porazit soupeře v jamkovce a postoupit do finále" To se ve výsledku splnilo.

Po nesmělém začátku záchrany paru na jedničce a z dlouhé pozice na greenu dvojky se vyklubalo první nakopnutí dnešní hry. Po drajvu na trojce se vše změnilo. Míč jsem trefil snad nejlépe za sezonu, vysoké draw a ejhle 320 metrů přímo mezi právě puttující hráče před námi, put jsem dal a byl z toho první eagle dne.

První devítku jsme jsem končil se skóre -1 a i přes to jsem o jednu jamku prohrával, protože soupeř mi tam vykouzlil 3 birdie v řadě.

Šlo se na desítku a já věděl, že si to ze žlutých musím hodit na adekvátní vzdálenost, vyslal jsem tedy dvojku železo na střed fairwaye 90 do greenu. Řekl jsem si, že nebude od věci zkusit nižší punch, rána se povedla, dopadla 4 metry za jamku a side spinem se dokutálela 2cm před ní a tam se zastavila - mohl být druhý eagle dne. Jedenáctku soupeř zdramatizoval, když po ztraceném míči i tak zahrál bogey a s mojí zkaženou příhrou do greenu z toho bylo půlení.

Dvanáctka stála opět při mě. Po druhé ráně do greenu, co skončila 3 metry od tyče jsem měl značnou výhodu, put jsem dal a s druhým eaglem dne se šlo dál. Na 14. jsem opět atakoval předchozí flight, když se mi nesmyslně stočila 3 dřevo z odpaliště a míček se dostal na green první ranou, i když úmysl byl lay up :D Birdie bylo na světě a šlo se dál. další jamka opět birdie a soupeři už nezbývalo nic jiného, než vyhrát všechny 3 jamky. 16. jsme půlili a hra skončila.

Zbylé dvě jsem si ještě dohrál a byl jsem mírně zklamaný po trojputtu do paru na 17 ze 6 metrů, promarněná šance na další eagle a neproměnění metráku do birdie na 18. Z výsledku jsem spokojený, jen to chce pořádně procvičit HLAVU! :D:rolleyes: protože ty poslední putty... radši nemluvit.

Moje hra v "číslech"

Pocit z dnešní hry
hvězdičky: 5.00
Počasí bylo
ideální, pod mrakem, tak akorát
Typ hry
jamkovka
Počet hraných jamek
18 jamek
Odpaliště
žluté
Počet ran
68
Dneska mi šlo (chválím se)
dlouhá hra, krátká hra, pozitivní přístup
Chtělo by vylepšit
hra driverem, patování

Můj dnešní dojem z hřiště

Jak často hřiště hraju
párkrát ročně
Hřiště bych popsal jako
sportovní, hobby, krátké, kopcovité, zábavné
Pocit z dnešní návštěvy hřiště
hvězdičky: 5.00
Kondice hřiště
hvězdičky: 4.00
Kondice hřiště - greeny
hvězdičky: 4.00
Příjemnost recepce
hvězdičky: 5.00
Restaurace a jídlo
hvězdičky: 4.00
Speciální pochvala za
greeny, fairwaye, milá recepce
Chtělo by vylepšit
BUNKERY!!!!

Komentáře

To musela bý nádherná hra! Gratuluji k postupu!
 
WebGolf.cz

Informace o záznamu

Autor
davidfara
Zobrazení
119
Komentáře
1
Upraveno

Více her v Česko

Sdílet hru