Rozlučkový sunset 2019

Datum hry
9.9.2019
Golfové hřiště v ČR
Zbraslav

Moje hra

Bylo nebylo. Jednoho krásného letního pozdního dne za vlahého večera stanula čtveřice gentlemanů u prvního odpaliště golfiště Zbraslavského na okraji stověžatého klenotu srdce kraje Máchova. I s úsměvem a mírnou úklonou přivítal startér ony hrdiny: v dáli právě zámecké hodiny odbíjely pátou hodinu odpolední, kdy mnoha jiným mužům a ženám právě svlažil rty první lok nápoje zovaného v lepších kruzích téé. “... a hrajte směle, čestně a hezkou hru!” byla poslední vřelá slova startérova a pak po srdečném všeobecném potřásání pravicemi nastal ten okamžik, kdy první z mužů vstoupil na odpaliště značena jak alabastr bílými valouny a...

...a dost. Bylo ku****y hnusně. Startér @doktordee odmítl odejít z vyhřáté klubovny, taky bych nešel, neraději, když jsem koukal na meteoradar. Celý den prší, dvanáct stupňů jedna a předpověd ukazuje, že ale pořádně lejt bude teprve až v sedm, druhá, že budeme plavat už v šest. Ale co, znáte to blbé pořekadlo, něco s tím, že neexistuje špatné počasi... @JirMar jsem sebral šanci na výmluvu, že by počkal v klubovně a půjčil jsem mu bundu. To byl rád, že může jít do blížící se průtrže mračen s námi :-D No, od čeho jsou kamarádi, že.

Nakonec to ale docela šlo. Celá devítka v podstatě v suchu, jen prvních pět jamek foukalo, až to nebylo hezké. Tzn pro nás horší hráče - vcelku šumák, jen @Vojtys_1, na kterého prásknu, že už je singlista (gratulace!) trochu brblal. Kdo nebrblal a přijel na rozmary počasí nejlépe připraven (dle oblečení přijel rovnou z amazonského pralesa v období deštů) byl @macdav.

Já si hru s klukama užíval, čepici na hlavě, po práci, čerstvý vzduch, spousta povedených zázračných ran, kdy štěstěna (a v případě Vojty a Davida se jmenuje Golfový Um) sedala na nás všechny spravedlivě. I o kuriózní rány nouze nebyla (např. cca 40 metrů dlouhý pat Vojty z grýnu 4 k 6tce, kdy mu příhra krapet ulítla). Snad díky tomu, že ve flajtu byla pohoda, jsem skóre ani příliš neřešil, ale ono ejhle, v podstatě bogey golf, poslední jamka par (abych přišel hrát znovu, je mi to jasný) a ono z toho bylo nakonec po 49 ranách 20 stb! Dobře, já! :)

Kluci, díky vám všem za hru a že jste dorazili, a že jsme ten letošní poslední sunset společně dali! Jsme borci!

Moje hra v "číslech"

Pocit z dnešní hry
hvězdičky: 4.00
Počasí bylo
hnusné, zataženo, deštivé, větrné, zima
Typ hry
turnaj na rány (stb)
Původní HCP
26
Aktuální (nové) HCP
25.2
Počet hraných jamek
9 jamek
Odpaliště
žluté
Počet STB
20
Počet ran
49
Dneska mi šlo (chválím se)
pozitivní přístup
Chtělo by vylepšit
patování

Můj dnešní dojem z hřiště

Jak často hřiště hraju
párkrát ročně
Hřiště bych popsal jako
sportovní, links, dlouhé, výzva, zábavné
Pocit z dnešní návštěvy hřiště
hvězdičky: 5.00
Kondice hřiště
hvězdičky: 5.00
Kondice hřiště - greeny
hvězdičky: 4.00

Komentáře

Zatím tu žádné komentáře nejsou.
WebGolf.cz

Informace o záznamu

Autor
requo
Zobrazení
92
Upraveno

Více her v Česko

Více her od requo

Sdílet hru