Nebe na zemi

Datum hry
28.9.2019
Golfové hřiště v ČR
Hořehledy

Moje hra

Po pouhých 9ti letech ukončuji svou golfovou kariéru pro ztrátu motivace. Lépe to prostě nejde a trápit se jako Jarda Jágr nebo Tiger Woods se mi nechce. A přitom to začalo tak nevině...

Často hraju Texasy s kolegou Jirkou, máme slušnou sbírku pohárových umístění. Bohudík mne tentokrát zradil a nechal se zlákat dlouhými blonďatými kadeřemi naší kokšíňačky Moniky s vidinou, že její vysoký HCP v kombinaci s velmi pěknou hrou a jeho přesné putty jim zajistí příčky nejvyšší. Já opuštěn plánoval dělat poctivého rozhodčího a zásobovače, když potkal jsem Romana. On s rodinou, všichni rovněž Kokšíňáci, zatoužili po pár lekcích od trenéra, aby si mohli Texas zahrát. Tak jsem jim nabídl, že spolu uděláme 2 dvojice a poté co uvidím jak hrajou, dáme nějaké tréninky.

Snídani jsme na Sv. Václava nepodcenili, Republika a Plzeň mi rozhodně svědčí víc než párky a vajíčka. Bez jakékoli iluze dobrého výsledku jsme se na to vrhli, já se staral především o juniora a manželku, protože to byl pro ně vstup do golfového světa přímo pod dozorem manažera a stres hrál svou roli. Pomáhal jsem hledat, ukazoval kam mířit, na co si dávat pozor. A naši hru jsem moc neregistroval.

A ono tam padalo co mohlo. První devítku jsme zakončili -1 a pak přišla série jamek č. 8, 9 a 1. EAGLE, BIRDIE, BIRDIE. Můj druhý turnajový eagle v životě byl jak ze žurnálu - drive do kopce 250 m, příhra 7m od tyče 8kou železem a luxusní putt přímo do jámy. Birdíka na 9ce sem tam poslal jak přes kopírák a když tam Roman zavěsil kouzelně zatočenej putt na 1ce, bylo u nás hodně veselo. Drobná ztráta koncentrace na posledních jamkách sice výsledek neposlala po 65, ale poprvé v životě jsem poslal skore pod 70 ran.

Díky Hořehledům za luxusní stav hřiště, díky Romanovi za super podporu a spoustu skvělých ran a díky všemohoucímu za to, že jsem si to mohl takhle užít!

IMG_7859.JPG
IMG_7858.JPG

Moje hra v "číslech"

Pocit z dnešní hry
hvězdičky: 5.00
Počasí bylo
ideální, pod mrakem, tak akorát
Typ hry
texas scramble
Počet hraných jamek
18 jamek
Odpaliště
žluté
Počet ran
68
Dneska mi šlo (chválím se)
hra driverem, dlouhá hra, krátká hra, patování, udržení koncentrace, pozitivní přístup

Můj dnešní dojem z hřiště

Jak často hřiště hraju
jsem tam furt
Hřiště bych popsal jako
hobby, parkové, krátké, kopcovité, těžké, výzva, zábavné
Pocit z dnešní návštěvy hřiště
hvězdičky: 5.00
Kondice hřiště
hvězdičky: 5.00
Kondice hřiště - greeny
hvězdičky: 5.00
Příjemnost recepce
hvězdičky: 5.00
Restaurace a jídlo
hvězdičky: 5.00
Speciální pochvala za
Nezhroucení se z šance na dobrý výsledek

Komentáře

Zatím tu žádné komentáře nejsou.
WebGolf.cz

Informace o záznamu

Autor
mkopcak
Zobrazení
69
Upraveno

Více her v Česko

Více her od mkopcak

Sdílet hru