Líša první školní den

Datum hry
2.9.2019
Golfové hřiště v ČR
Líšnice

Moje hra

První školní den po prázdninách. Milník rodičů a (samozřejmě jejich dětí), kdy z naprosto logisticky neuchopitelných hektických prázdnin, co se týče přeprav dětí na tábory, výlety, za babičkami a tak je před námi příslib deseti měsíců jakéhosi většího klidu daného pevným kalendářem povinné školní docházky. Takže Fanda do školy a mladší Honzík do školky. A odpoledne potom hurá... do cukrárny. Prd, nic nebude, s radostí pojedete holoto jedna s tatínkem na golf!

Vyrazili jsme odpoledne na Líšnici - tentokrát bez @kristyna, která musela být odpoledne v práci. Slyšel jsem, že Líša je už letos v dobrém stavu a jak je krátká, tak Fandu baví a i ten mladší Honzík jí v pohodě uťape. Žádné kopce, klidná devítka, a dobrá i cena, kdy díky reciprocitě platíme jen 50%. Přijedeme na parkoviště kolem čtvrté hodiny a skoro prázdno, volné hřiště, čtvrté auto bylo to naše (postupně se to kolem páté však zaplnilo, ale pořád dvojflajty/singly). Takže koupil jsem jednu Fantu klukům jako úplatek (a pak deset minut vysvětloval mladšímu, že je pro oba a že se má z bráchou podělit, že brácha mu půjčuje mobil... atd) a vydali jsme se v 16.20 na odpaliště, já žluté, Fanda červené... Honzík doklepával jamky jen na grýnu, dokud za námi nikdo nebyl. Pořád mě přijde divný, že na recepci jsou letos příjemné dámy. Je to takový příjemný pravidelný a moc milý šok oproti minulosti. :)

Hrajeme to takhle po domluvě na recepci už nějaký pátek, když je volnější hřiště. Velcí hrajeme klasicky a pětiletého Honzíka necháme jednou odpálit na odpališti, jako vstup do hry a pak na grýnu patuje. Má omezení na max pět patů, které by nejraději hrál co nejrychleji. O nějakém soustředění nemůže být zatím řeč, ale těší se na to, vypěstovává si návyky pohybu na hřišti, na grýnu a my můžeme být všichni společně. Jakmile zjistíme, že se případně blíží další flajty, tak pak už Honzík nehraje... včera takhle zvládl pět jamek, resp. pět grýnů.

Moje hra byla dobrá, krásná. Resp. o víkendu jsem v rámci konzultace dostal radu, abych mířil vždy na konkrétní místo a nesnažil se prostě jen hrát rovně a někam neurčitě na fervej. Snažil jsem se tím řídit a dařilo se mi. Největší radost mi udělalo, že jsem se i odhodlal po dlouhé době vytáhnout i 5i a trefil jsem jí parádně 3x ze čtyř pokusů. A jedničku jsem zahrál ukázkově takticky... osmičkou do zatáčky na výhled k fangli, na stovku, pak wedge na konec grýnu, dva paty, par... hned se jde na další jamku radostněji. Ta se povedla trochu hůře, za bogey, třetí jamka jakbysmet (ale tam zafungovala ta 5i na odpališti, bohužel druhá rána skončila ve stromě u grýnu) a čtvrtá jamka - birdie. 5i, SW, put. Celkem 44 ran, 23 stb. Ááááááách...

Klukům to taky lítalo, Fanda jak hraje většími holemi od @kristyna (lichá půlka setu), tak mu to jde mnohem přirozeněji a konečně mu to lítá rovně a na nějakou rozumnou vzdálenost - tím pádem ho to i baví. A Honzík patování... no, jsem trochu zlomyslně a sobecky rád, že existuje na světě někdo, kdo patuje hůř, než já, alespoň ještě rok, dva tomu slastnému pocitu dávám. Co na tom, že je mu pět let!

Hřiště za tu cenu při reciprocitě jako jo, pár jamek místy je vcelku ok, ale fw pořád spousta holin, grýny jak které, některé s černými místy, kdy vás to fakt nepotěší, např. trojka. Je to vidět i na fotce. Pro rodinné pinkání však hratelné. A znovu... recepce moc příjemná, což je mnoho bodů nahoru pro celkový příjemný pocit z návštěvy.

Jaj, jak to tak píšu, jakobych byl znovu na golfu. Už se zase těším na hřiště!
Hezkou hru všem!

Moje hra v "číslech"

Pocit z dnešní hry
hvězdičky: 5.00
Počasí bylo
ideální, pod mrakem, bezvětří, tak akorát
Typ hry
jen tak
Aktuální (nové) HCP
26
Počet hraných jamek
9 jamek
Odpaliště
žluté
Počet STB
23
Počet ran
44
Dneska mi šlo (chválím se)
dlouhá hra, krátká hra, patování, příprava na ránu, pozitivní přístup
Chtělo by vylepšit
hra z bunkeru

Můj dnešní dojem z hřiště

Jak často hřiště hraju
párkrát ročně
Hřiště bych popsal jako
hobby, parkové, louka, pole, krátké
Pocit z dnešní návštěvy hřiště
hvězdičky: 4.00
Kondice hřiště
hvězdičky: 3.00
Kondice hřiště - greeny
hvězdičky: 2.00
Příjemnost recepce
hvězdičky: 5.00
Speciální pochvala za
Znovu a do třetice, recepce! Moc příjemné.
Chtělo by vylepšit
Grýny.

Komentáře

Zatím tu žádné komentáře nejsou.
WebGolf.cz

Informace o záznamu

Autor
requo
Zobrazení
139
Upraveno

Více her v Česko

Více her od requo

Sdílet hru