Kořenec v roce 2019 poprvé...

Datum hry
4.9.2019
Golfové hřiště v ČR
Kořenec

Moje hra

Dendo,

jak Hvězdné války co. Nejprve píšu díly 2. a 3. a teprve potom dopisuju den první. Ale chápej. První den to prostě nešlo, byl to frmol a trochu se mi pak míhala písmenka před očima.

Hráli jsme s klukama na Kořenci až po páté hodině, když skončily prezentace. Bylo nejkrásnější počasí z těch tří dnů, škoda krafat o práci. Hurá na hřiště. Náhoda, že se letos školíme na golfovém hřišti? Tak určitěééé... :). Dva, tři mírně pokročilí, dvě čerstvé 54 (@Jirka 4 a Tom). Vzali jsme si buginy a bylo to rodéo.

Byl nás blbý počet, pět, tak jsme nejprve zkusili jít společně, tři bugy. Nešlo to, zdržovali jsme i sami sebe, takže po dvou jamkách došlo k dělbě. Na tři papírově lepší (já, Martin a Honza) a již zmíněné bažanty... že jim dáme klid, nebudou nás zdržovat... znáte to.

A dopadlo to přesně tak, jak se dalo čekat. Měli jsme je furt za zadkem, lítalo jim to dál než nám... ach jo.

Bohužel jsme stihly jen 12 jamek, pak už se začínalo stmívat, tři z nás dali ještě dvě, bugyny mají světla! Zbytek osazenstva negolfistů v mezičase dali hoďku odpalů a patovací soutěž... a večer, díky tomu spousta golfových témat chvíli i pro negolfisty. Naši golfoví nováčci machrovali, jak nás přehráli za obdivného vzdychání těch, kterým se míček nepodařilo ani jednou z rohožky zvednout.

Hajzlíci jedni. :-D

PS. Úvodní fotka. To máte tak, když kus od prvního odpalište si vzpomeneme, že nikdo nemá pivo. Tak se nabídnete, že tam doběhnete... a jaksi se to zvrtne, protože 2x5 je deset piv, to se do kapes nevejde... tak nezbývá, než hrdě je vyskládat do náruče a s pokerovou tváří vykráčet z restaurace a kolem cvičících golfistů, jako by se nic nedělo. :-D

Moje hra v "číslech"

Pocit z dnešní hry
hvězdičky: 4.00
Počasí bylo
ideální, slunečné, tak akorát
Typ hry
jen tak
Aktuální (nové) HCP
26
Počet hraných jamek
jiné
Odpaliště
žluté
Dneska mi šlo (chválím se)
dlouhá hra, pozitivní přístup

Můj dnešní dojem z hřiště

Jak často hřiště hraju
vyjimečně
Pocit z dnešní návštěvy hřiště
hvězdičky: 4.00
Kondice hřiště
hvězdičky: 3.00
Kondice hřiště - greeny
hvězdičky: 2.00
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: Jirka 4

Komentáře

WebGolf.cz

Informace o záznamu

Autor
requo
Zobrazení
99
Komentáře
2
Upraveno

Více her v Česko

Více her od requo

Sdílet hru