Kořenec po roce a půl

Datum hry
5.9.2019
Golfové hřiště v ČR
Kořenec

Moje hra

Milý deníčku,

je pozdě večer a já sic znaven, tak před usnutím si do Tebe ještě zanesu svojí dnešní hru. Jak víš, tak jsem na jednom pracovním IT školení, které se koná v Kořenci. Rázem jsem prostě musel jet, to dá rozum.

Kořenec. Hřiště, které jsem hrál před rokem a půl v rámci školení maršalů. Tušim, že tehdy jsme hráli jen druhou devítku - dohledal bych to, ale jsem líný, tak mi musíš věřit - takže jsem se těšil, že poznám hřiště celé... a poznal. Šli jsme dnes spolu ve flajtu s kamarádem @Jirka 4 (a ještě s námi šel megatrpělivý skorosingl Honza M.) - který zahrál úžasných 46 stb. Ano, je to hcp 54, ale prostě mu to šlo skvěle. Trochu mě to teda štvalo - hraju tři roky, ale takové rány, co se mu dařily s velkou frekvencí, prostě nemám. Bravo Jirko, si borec!

Já hrál slušně, ale spokojený s výsledkem moc nejsem. 108 ran. Ok, jedním míčkem a první devítka za docela slušných 51 ran, ale prostě... už to, deníčku, musí být pod stovku pravidelně! To je ale těžké, když ze dvou bankrů se neumím rozumně vyhrát a místo povedené rány kopu holí v písku průzkumný vrt! A když kolem dvou grýnů hraju obíhanou. To pak hra v poli může být sebelepší! Nic, půjdu zítra znovu, a prostě zahraju lépe!

A jak se mi líbí hřiště? To je na samostatnou recenzi. Ale zatím jen krátce... první devítka pro mě hezčí, druha... přechody přes ferveje, fakt blbý, když je víc lidí na hřišti. Stav hracích ploch - nic moc (ferveje s holinami - povoleno staveni, greeny skakave, nektere misty bez travy). Za víkendovou ceníkovou cenu 1450 za fee bych byl hodně zklamaný.

Dávám si výzvu na zítřek!
Pod stovku! Pojď!

Moje hra v "číslech"

Pocit z dnešní hry
hvězdičky: 3.00
Počasí bylo
pod mrakem, bezvětří, tak akorát
Typ hry
jen tak
Aktuální (nové) HCP
26
Počet hraných jamek
18 jamek
Odpaliště
žluté
Počet ran
108
Dneska mi šlo (chválím se)
dlouhá hra
Chtělo by vylepšit
krátká hra, patování, hra z bunkeru

Můj dnešní dojem z hřiště

Jak často hřiště hraju
vyjimečně
Hřiště bych popsal jako
lesní, louka, pole
Pocit z dnešní návštěvy hřiště
hvězdičky: 3.00
Kondice hřiště
hvězdičky: 2.00
Kondice hřiště - greeny
hvězdičky: 2.00
Příjemnost recepce
hvězdičky: 4.00
Restaurace a jídlo
hvězdičky: 4.00
Chtělo by vylepšit
Grýny, ferveje (mraky holin)

Komentáře

Bylo to super. Díky Michale.

Jenom doplním, že za pár dní to bude měsíc, co jsem byl poprvé na golfu. Tohle byla moje první 18. (Je to fakt dlouhý). A díky Honzovi a Michalovi jsem si krásně zahrál. Stačilo jenom koukat, jak se to dělá a zahrát to ještě lépe 😉.
 
WebGolf.cz

Informace o záznamu

Autor
requo
Zobrazení
105
Komentáře
1
Upraveno

Více her v Česko

Více her od requo

Sdílet hru