Když 21 jamek nestačí!

Datum hry
10.9.2019
Golfové hřiště v ČR
Hořehledy

Moje hra

V rámci Pošumavské golfové ligy, která u nás hraje slušnou část svých turnajů, se mezi členy hraje i jamkovka s 2/3 vyrovnáním HCP. Vždy se na začátku roku přihlásím a pak skretčuju, protože nemám čas. Letos to klaplo a nějakým zázrakem jsem se dostal až mezi 4 nejlepší, což jsem ale zapomněl. A Roman mi to včera telefonátem připomněl a že prý jestli to nezmákneme hned dnes. Proč ne, měl jsem dopoledne volné.

Roman mi sice s HCP 8,4 dal na naší 8ce v každém kole 1 ránu, ale velké naděje jsem si nedělal. No bodejť, po 2 jamkách jsem prohrával o 2, především po Romanově 10m puttu do birdie. Ale hra to byla moc fajn, hřiště luxusně po včerejšku zalité, greeny nám také slušně jezdí, sluníčko svítilo. No a najednou odcházíme z 8 jamky a já vedu o 2, kdy jsem to Romanovi vrátil na 6. greenu puttem do birdie 15 metrů.

Pak jsem si luxusně prohrál 4 jamky v řadě, ale k mému překvapení se nepoložil a opět jsme na tentokrát už 18. odpališti stáli tak, že mě stačilo jamku vypůlit a vyhrát. Jak asi tušíte, následoval odpal 30 m před sebe, který už ani krásná rána ke greenu hybridem nezachránila a my šli dál.

19. jamka - Roman na greenu, já vyhozeno vpravo za stromy. Slušná příhra skrz, minutý putt - bogie. Už jsem si balil věci, když Roman zvládnul trojputt a šlo se dál.

20. jamka - Roman na greenu, já sice taky, ale dobrých 17 metrů od tyče. Putt z říše snů, PAR, jdeme dál.

21. jamka - Roman koní druhou ráno pár metrů před sebe. Já měním strategii na bezpečnou příhru ke greenu a m*dám to do křoví. Roman 3. na greenu, já na forgreenu. Opět 15 m putt k tyči, square, jdeme dál.

22. jamka - oba odpal na jistotu, oba do rafu metr od autu. Já trefuju naprosto geniální ránu, která je o 30 m delší, než bylo třeba. Putt do bogie míjím o milimetry a prohrávám.

Ještě nikdy jsem nehrál 18 jamek v Hořehledech za 81 ran, dnes poprvé. Ještě nikdy jsem nehrál jamkovku náhlou smrtí dál než na 19. jamku. Hrál jsem naprosto famózní golf, bohužel to nestačilo...

Moje hra v "číslech"

Pocit z dnešní hry
hvězdičky: 5.00
Počasí bylo
ideální, slunečné, bezvětří, tak akorát
Typ hry
jamkovka
Počet hraných jamek
jiné
Odpaliště
žluté
Počet ran
81
Dneska mi šlo (chválím se)
dlouhá hra, patování, udržení koncentrace, pozitivní přístup
Chtělo by vylepšit
krátká hra

Můj dnešní dojem z hřiště

Jak často hřiště hraju
jsem tam furt
Hřiště bych popsal jako
hobby, parkové, krátké, kopcovité, těžké, výzva
Pocit z dnešní návštěvy hřiště
hvězdičky: 5.00
Kondice hřiště
hvězdičky: 4.00
Kondice hřiště - greeny
hvězdičky: 5.00
Příjemnost recepce
hvězdičky: 4.00

Komentáře

WebGolf.cz

Informace o záznamu

Autor
mkopcak
Zobrazení
128
Komentáře
1
Upraveno

Více her v Česko

Více her od mkopcak

  • Nebe na zemi
    Po pouhých 9ti letech ukončuji svou golfovou kariéru pro ztrátu...
  • Když začneš BIRDIE...
    Z mrtvolného komatu mne vytrhnul v 6:30 syn, protože potřeboval čůrat a...
  • Zelená radost
    O víkendu a především počátkem týdne v Hořehledech po dlouhé době...

Sdílet hru