Hoře jen tak

Datum hry
7.9.2019
Golfové hřiště v ČR
Hořehledy

Moje hra

Mělo to být finalizování formy, rozuměj, ladění detailů, před texasem 19.jamky s @kristyna. Bohužel paní domu a hlavu rodiny nám nastydla, ale dala nám, mužům familie, laskavé svolení jít si zahrát sami.

Tak jsme jeli. Fanda si oddychl, nějak nemá rád, když řídí maminka. Do Hořehled z chaty řídí Týnka v rámci tréninku, kdyby tatínek někdy byl náhodou indisponován. Nevím, čeho se bojí. Týnka řídí dobře. Už občas zvládnu jako spolujezdec i párkrát otevřít jedno oko a propocené triko taky už nemám tolik, co dřív.

V Hořehledech kolem třetí byl klid, končil první den Mistrovství klubu, tak jsme před sebou měli prázdné hřiště, moc pěkně připravené. Překvapilo mě, že tentokrát byla žlutá odpaliště na jedničce i na dvojce hodně vepředu, doufám že za týden se @mkopcak setupem pochlapí, abych získal díky své ženě ve flajtu výhodu. Grýny prima. Jamka teda malá. Chtělo by se říct, že zbytečně. Jinak si nedokážu vysvětlit, proč tam ten míček mi nechtěl padat...

...což se dostávám ke svému skore, 52 ran na devítku. Ne, nebudu se vymlouvat. Zradila mě krátká hra. Nejvíc mě mrzely jamka 6 a 8, kdy jsem útočil na par... akorát ta třetí rána vždy místo grýnu (povedené rány wedge, předcházely u obou vždy pěkné rány železy, 7i a 6i), ale vždy, když jsme došli na grýn, tak těsná voda... ach jo. Týnko, budu se za týden víc snažit, slibuji!

Koukám na sobotní fotky, pár z jich si tu odložím. Ty kluci tak rostou, až je z toho trochu mi i smutno. Ale snad oba zůstanou golfu věrni i v dalším svém životě i v dospělosti a zahrají si se námi ještě mnoho her... a nechají nás s Týnkou vyhrát! ;-D

PS: Párek na recepci, zasloužená odměna. Na to děcka vždy přemluvím!

Moje hra v "číslech"

Pocit z dnešní hry
hvězdičky: 4.00
Počasí bylo
teplo
Typ hry
jen tak
Aktuální (nové) HCP
25.2
Počet hraných jamek
9 jamek
Odpaliště
žluté
Počet ran
52
Dneska mi šlo (chválím se)
dlouhá hra
Chtělo by vylepšit
krátká hra, patování

Můj dnešní dojem z hřiště

Jak často hřiště hraju
jsem tam furt
Hřiště bych popsal jako
hobby, parkové, krátké, těžké, zábavné
Pocit z dnešní návštěvy hřiště
hvězdičky: 5.00
Kondice hřiště
hvězdičky: 5.00
Kondice hřiště - greeny
hvězdičky: 4.00
Příjemnost recepce
hvězdičky: 5.00
Speciální pochvala za
Zelená odpaliště, pecka! Díky tomu se těší i malej, že si může zahrát s námi. Díky!
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: kristyna a honza62

Komentáře

Zatím tu žádné komentáře nejsou.
WebGolf.cz

Informace o záznamu

Autor
requo
Zobrazení
87
Upraveno

Více her v Česko

Více her od requo

Sdílet hru