Oficiální HARD CARD PGA senior tour

Ahoj golfisti,

přidávám "HARD CARD" seniorské túry, termíny zůstaly stejné, tak si jen zkontrolujte výstroj a výzbroj. Amatéři jsou v turnaji vítáni, tak neváhejte.

První turnaj bude 4. 5. 2020 na hřišti Golf resortu Beroun.

Golf Beroun.jpg

Komentáře

Pro všechny seniory pozitivní zpráva i z řady PGA senior tour. První turnaj je oficiálně potvrzený a bude se konat v termínu 8. 6. 2020 podle vypsaného kalendáře. Na turnaj v Berouně se zatím hledá náhradní termín.
 
Dnes odehrána první seniorka, hřiště bylo po deštích zelené a míče z ferveje nikam neběhaly, hra z rafu docela složitá, mně osobně dělaly největší problémy grýny. Ty jsou hezké celistvé, ale prořezání si občas vedlo míč jinak, než si to člověk vysnil.

Já měl po třech jamkách už 8 patů, a tak nějak se mi dařilo nepatovat většinu jamek, teda až na pár vyjímek. Počasí bylo hezké a lehký vítr nic nekazil.

Zde si můžete prohlédnout výsledky

34 účastníků je docela slušné číslo, ale mohlo by si s námi zahrát klidně víc seniorů. Ve společném flightu jsme měli Františka, ten hrál velmi dobře a začínal v 50, klobouk dolů... Alan turnaj vyhrál a Steve (účastník Britisch Open) nás bavil celou dobu suchým humorem, pak zahrál na jedné jamce devět a byl klid. ;-)

Starovné bylo 1200,- Czk a po hře dobrý oběd se zákuskem.
 
WebGolf.cz

Info

Autor
Trenér
Zobrazení
297
Komentáře
7
Aktualizace

Downloads

Více v Zpravodajství

Sdílet článek

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom